ZerMeram Konya Seha Yapı fiyatları!

zermeram2

Seha Yapı‘nın 3 etap olarak planladığı Zermeram projesi, Konya Meram ilçesi Kozağaç Mahallesi’nde yükseliyor. Zermeram Konya projesi 300 bin metrekare alanda inşa ediliyor.

1.077 konutun yer aldığı Zermeram Konya projesinde 9 yalı, 35 villa ve 14 set altı dubleks olacak. Zermeram Konya projesinde 2+1’lerden, 6,5+1’lere kadar daire seçenekleri sunuluyor.

ZerMeram Konya Seha Yapı fiyatları!

ZerMeram Konya Seha Yapı fiyatları 295 bin liradan başlayarak değişiyor. Seha Yapı Zermeram ödeme planı dahilinde 48 ay vade farksız veya konut kredisi kullanarak taksitli ödemeler yapılıyor. Projede ödemeye bağlı olarak yüzde 13’e kadar indirim uygulanıyor.

Zermeram Konya projesinde satışa sunulan 353 dairelik 1.etapta teslimler 36 ay sonra gerçekleştiriliyor. Zermeram Konya projesinde bloklar 5-8 katlı olarak tasarlandı.

Kozağaç Parkı’nın ilerisinde, Antalya Çevreyolu üzerinde yer alan Zermeram projesinde biyolojik göletler, tematik bahçeler, meyve bahçeleri, spor alanları, çocuk oyun alanları, 244 bin metrekare yeşil alan, mini golf sahası, etkinlik meydanı gibi sosyal donatılar olacak.

Telefon: 444 73 42
Web: http://zermeram.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın