Zermeram Evleri Konya ödeme koşulları!

zermeram7

3 etap olarak tasarlanan Zermeram Evleri projesi 1.077 konuttan meydana geliyor. Seha Yapı imzasını taşıyan Zermeram Evleri projesinin ilk etabında 353 daire satışa çıkarıldı.

300 bin metrekare alanda yükselen Zermeram Evleri Konya projesi 5 – 8 katlı bloklar halinde inşa edilecek. Zermeram Evleri’nde 35 villa, 14 set altı dubleks ve 9 yalı yapılması planlandı.

Zermeram Evleri Konya ödeme koşulları!

Zermeram Evleri Konya ödeme koşulları kapsamında 48 aya kadar faiz farkı olmadan veya banka kredisi kullanarak taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor. Zermeram Evleri’nde ödeme planına göre yüzde 13’e kadar indirim uygulanıyor.

Zermeram Evleri Konya fiyat listesi 295 bin liradan başlıyor. Zermeram Evleri Konya projesinde 2+1 konutlardan, 6,5+1 konutlara kadar daire tipleri bulunuyor.

Yüzde 70’i yeşil alan olarak planlanan Zermeram Evleri projesinde mini golf sahası, tematik bahçeler, çocuk oyun alanları, spor alanları, biyolojik göletler, meyve bahçeleri, AVM gibi sosyal olanaklar mevcut. Zermeram Evleri’nde ilk etap 36 ay sonra teslim ediliyor.

Telefon: 444 73 42
Web: http://zermeram.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın