Zer Meram Konya satılık daire!

zermeram6

300 bin metrekare arsa alanında inşa edilecek olan Zermeram projesi Seha Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Zermeram projesi Konya Meram ilçesi Kozağaç Mahallesi sınırlarında yükseliyor.

Zermeram Konya projesinde 9 yalı, 35 villa, 14 set altı dubleksle birlikte toplam 1.077 konut olacak. Projede bloklar 5-8 katlı olarak planlandı.

Zer Meram Konya satılık daire!

Zermeram Konya projesinde 2+1 konut tiplerinden, 6,5+1 konut tiplerine kadar seçenekler bulunuyor. Zer Meram Konya satılık daire fiyatları 295 bin liradan başlıyor.

Üç etap olarak tasarlanan Zermeram Konya projesinin ilk etabında 353 konut satışa çıkarıldı. Zermeram’da ilk etap 36 ay sonra teslim ediliyor. Zermeram projesi Antalya Çevreyolu üzerinde, Kozağaç Parkı’nın ilerisinde kalıyor.

Zermeram Konya projesinde 48 aya kadar vade farksız taksitli ödeme avantajının yanı sıra, ödeme planına bağlı olarak yüzde 13’e kadar indirim uygulanıyor.

244 bin metrekare yeşil alanın bulunduğu Konya Zermeram’da tematik bahçeler, meyve bahçeleri, biyolojik göletler, mini golf sahası, spor alanları, çocuk oyun alanları, etkinlik meydanı, yürüyüş yolları gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

Telefon: 444 73 42
Web: http://zermeram.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın