Yedi Mavi Projesi’nde satışlar başladı!

yedi-mavi
İstanbul’un en değerli arazilerinden TOBB’un Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi’nde satışlar başladı.

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı ile inşa edilen Yedi Mavi Projesi 63,5 dönüm arazi üzerinde yayılıyor.

Projede rezidans (Konut), ofis, AVM ve apart otel yer alacak. Toplam 1047 adet bağımsız bölümü bünyesinde barındıran Yedi Mavi 17 katlı 6 bloktan meydana geliyor.

Yedi Mavi Projesi’nde eşsiz deniz manzarasına sahip 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipte daireler yer alıyor.

2 bin 600 araçlık otopark alanı da yer alan projede daireler 75 metrekareden başlayıp 400 metrekareye kadar yükselen büyüklüğe sahip.

Öncelikle konutların satışına başlanan Yedi Mavi’de metrekare fiyatları ise 13 bin liradan başlıyor. Projede yüzde 5 peşin vererek ister 120 ay yüzde 0.70 faiz oranıyla, ister 60 ay yüzde 0.42 faiz oranıyla Yedi Mavi’den lansman süresince daire sahibi olunabiliyor.

Projenin Tarihi Yarımada’nın içinde yer alıyor. Yedi Mavi, Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM gibi çok önemli ulaşım akslarının yanı başında konumlandırılıyor.

Tel : 444 7 034
Web : http://yedimavi.com.tr/

Işıl Seren KESKİN/Projefırsatları.com

 

Bir cevap yazın