Viraİstanbul Beylikdüzü ödeme planı!

vira istanbul beylikdüzü gül proje

4, 7, 11 ve 14 katlı 17 blok halinde yükselen Viraİstanbul projesi Gül İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Viraİstanbul projesi İstanbul Beylikdüzü ilçesine bağlı Kavaklı Mahallesi’nde yer alıyor.

Viraİstanbul Evleri Beylikdüzü projesinde blokların oturum alanı 17 bin 500 metrekare. Viraİstanbul Evleri projesi 92 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Viraİstanbul’da 74 bin 500 metrekare alan peyzaj ve sosyal donatı alanı olarak belirlendi.

Viraİstanbul Beylikdüzü ödeme planı!

Beylikdüzü Viraİstanbul projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor. Viraİstanbul Evleri’nde dairelerin alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

Viraİstanbul’da peşin ve kredili ödemelerde yüzde 6 indirim yapılıyor. Viraİstanbul Beylikdüzü ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 30 ay vade farkı olmadan ya da konut kredisi kullanarak taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor.

280 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Viraİstanbul projesinde sosyal tesis, kafeterya, fitness, sauna, misafir otoparkı, kapalı otopark, tenis kortu, hamam, spor sahaları, açık hava okuma alanları, kelebek bahçeleri, çim amfi, açık hava sineması gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

630 milyon lira yatırımla yükselen Viraİstanbul projesi 1.156 adet daire ve 39 adet cadde mağazasından oluşuyor. Viraİstanbul’da metrekare birim fiyatı 3 bin 100 liradan başlıyor. Viraİstanbul Kavaklı teslim tarihi Aralık 2018 olarak belirtiliyor.

Telefon: 444 94 85
Web: http://viraistanbul.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın