Vira İstanbul ile Beylikdüzü’ne 630 milyon TL’lik yatırım geliyor!

viraistanbul
Gül Proje‘nin, İstanbul Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde inşa edeceği Vira İstanbul projesi 630 milyon TL yatırım bedeline sahip. Vira İstanbul projesi 1.156 daire ve 39 cadde mağazasından meydana geliyor.

92 bin metrekare arsa alanında hayata geçirilen Vira İstanbul projesinin 74 bin 500 metrekaresi peyzaj ve sosyal donatı alanı olarak planlandı. Vira İstanbul projesi Beylikdüzü Belediyesi ile hasılat paylaşımı modeliyle inşa ediliyor.

Vira İstanbul projesinde büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. 4, 7, 11 ve 14 katlı 17 blok olarak tasarlanan Vira İstanbul projesinde teslimler Aralık 2018’de yapılıyor.

Vira İstanbul Beylikdüzü projesinde metrekare birim fiyatı 3 bin 100 liradan başlıyor. Deniz manzarasına sahip olan Vira İstanbul projesi E-5 ve metroya 2 dakika, Kavaklı sahile 3 dakika mesafede yükseliyor.

Beylikdüzü Vira İstanbul Evleri projesinde yüzde 25 peşinat sontasında konut kredisi kullanarak ya da firma bünyesinde 30 ay sıfır faizle taksitli ödemeler yapılıyor. Projede peşin ve banka kredili ödemelere yüzde 6 indirim sunuluyor.

Toplam inşaat alanı 280 bin metrekare olan Vira İstanbul projesinde blokların oturum alanı 17 bin 500 metrekare olarak belirlendi. Vira İstanbul projesi 1 milyon metrekarelik Yaşam Vadi projesine komşu konumda yer alıyor.

Vira İstanbul’da cep sineması, basketbol sahası, tenis kortu, hamam, paten ve kayak alanları, kapalı otopark, misafir otoparkı, fitness, sauna, kafeterya, sosyal tesis, yürüyüş yolu, açık hava okuma alanları, süs havuzları, açık hava sineması, çim amfi, yüzme havuzu, renk ve kelebek bahçeleri gibi sosyal donatı alanları olacak.

 

Telefon: 444 94 85
Web: http://viraistanbul.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın