Toya Next’te fiyatlar lansmana özel 298 bin liradan başlıyor!

toya

Toya Gayrimenkul’ün yeni projesi Toya Next bugün tanıtıldı. 300 milyon TL yatırımla hayata geçen proje 19 dönüm arsa üzerinde üç blok ve ticari ünitelerden meydana geliyor.

Toya Next’te toplam 488 konut ve 7 bin 500 metrekarelik ticari alan bulunuyor. Projede 39 metrekare ile 248 metrekare aralığında 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor.

Toya Next’te daire fiyatları lansmana özel olarak 298 bin TL’den başlıyor; projede 2 farklı ödeme planı bulunuyor. Banka kredili ödeme planında yüzde 25 peşinat teslim zamanında ödenirken yüzde 75’i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Aylık taksitler 1.960 TL’den başlıyor.

Toya Finans Sistemi ile satış bedelinin yüzde 20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor.

Peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim uygulanacak olan Toya Next’te metrekare birim fiyatları 4.250TL’den başlıyor. Projed yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor.

Toya Next’te daire teslimlerinin 2019 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor.

Çocuklu ailelerin ortak yaşam alanlarını kontrol edilebileceği şekilde tasarlanan Toya Next, teknolojinin tüm olanaklarını sunarken spor alanları, alışveriş mağazaları, kafe ve restoranları, fitness, yürüyüş yolları, açık hava sinema keyfi, davet, sanat, misafir ve müzik odaları, çocuk kulüpleri ve oyun alanları gibi sosyal yaşam alanları ile huzurlu ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Basın Ekspres Yolunun merkezi noktasında geliştirilen Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alacak.

Projenin konumu Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.
Toya Next adres: Basın Ekspres Yolu Evren Mahallesi Bahar Cad. No: 3 Bağcılar/İstanbul – 444 86 92
Web: http://www.toyanext.com/
Işıl Seren KESKİN/Projefırsatları.com

 

Bir cevap yazın