Anasayfa / Konut Projeleri / The Mandarins Acıbadem ödeme planı!

The Mandarins Acıbadem ödeme planı!

Kadıköy’ün gözde rezidans projesi The Mandarins Acıbadem, lokasyon avantajı sayesinde Anadolu yakasında yoğun ilgi gören projelerin başında geliyor. Acıbadem, Fikirtepe ve Hasanpaşa’nın kesişme noktasında yer alan proje, metro ve metrobüse yürüyüş mesafesinde yer alarak sakinlerine büyük avantaj sağlıyor. The Mandarins Acıbadem’den metro ve metrobüs 3 dakika, Avrasya tüneli 3 dakikalık yürüyüş mesafesinde, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 4 dakika, Marmaray 6 dakika, Kadıköy meydanı ve Kalamış marinası ise 7 dakikalık yolculuk mesafesinde bulunuyor.

Mega projede uygun fiyatlı daireler
İki etap olarak tasarlanan ve ikinci etabı 2017’nin Haziran ayında başlayacak olan The Mandarins Acıbadem’in toplam yatırım tutarı 1 milyar 200 milyon TL’ye ulaşıyor. 2018 Mayıs’ında tamamlanacak olan projede tapular sahiplerine hemen teslim ediliyor. 493 seçkin dairenin yer aldığı, 1+1’den 5+1 dublekse uzanan daire seçeneklerinin bulunduğu projede daire fiyatları 590 bin TL’den başlıyor.

İstanbul’u üst düzey konforla yaşamak isteyenler için tasarlanan The Mandarins Acıbadem, 60 aya kadar şirket içi vadelendirme sistemi, düşük peşinatlı ve teslimde ödemeli planıyla ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kolaylık sağlıyor.

Web: http://themandarins.com.tr/Bir Cevap Yazın