Tahincioğlu Nidapark Başakşehir teslim tarihi!

nidapark başakşehir

İstanbul Başakşehir’de yükselen Nidapark Başakşehir projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Nidapark Başakşehir projesi 348 adet konut ve 47 adet ticari üniteden meydana geliyor.

5 blok olarak tasarlanan Nidapark Başakşehir projesi 24 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Nidapark Başakşehir projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir teslim tarihi!

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir teslim tarihi Ekim 2017 yılı olarak belirtiliyor. Nidapark Başakşehir projesinin satış ofisi ile 444 4 846 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Nidapark Başakşehir Evleri projesinde konutların büyüklükleri 88 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Nidapark Başakşehir projesinde yüzde 25 peşinatla, banka kredili ödemeler yapılıyor.

Nidapark Başakşehir Evleri projesinde fiyatlar 522 bin liradan başlayarak değişiyor. Nidapark Başakşehir projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk oyun alanları, otopark gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.

Nidapark Başakşehir adres: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul

Nidapark Başakşehir iletişim
Tel: 444 4 846
Web: www.nidaparkbasaksehir.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın