Anasayfa / Manşet / SeaPearl Ataköy’de denize sıfır brunch etkinliği!

SeaPearl Ataköy’de denize sıfır brunch etkinliği!

Kuzu Grup imzasını taşıyan Sea Pearl Ataköy projesinde denize sıfır brunch etkinliği ile bahara merhaba diyor. Pelit’in hazırladığı ikramlarla gerçekleştirilecek olan brunch etkinliği yarın (23 Nisan) yapılacak.

Spor sahaları, yürüyüş parkuru, özel seyir terası, fitness, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, otopark gibi olanakların yer aldığı SeaPearl Ataköy projesinin 1.200 metre sahil şeridi bulunuyor.

SeaPearl Ataköy projesinde büyüklükleri 89 metrekare ile 398 metrekare aralığında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor. SeaPearl Ataköy’de metrekare birim fiyatı 8 bin dolardan başlıyor.

127 bin metrekare alanda inşa edilen SeaPearl Ataköy projesinde 1.401 daire, 202 oda ve 62 rezidans içeren Jumeirah ultra lüks otel yer alıyor. Projede ilk etap bu yıl Temmuz’da, ikinci etap 2018 yılında teslim ediliyor.

Brunch etkinliği daveti
“İlkbahara güzel bir merhaba demek için bu pazar SeaPearl Ataköy’e gelin, Pelit tarafından hazırlanan çok özel ikramlarımızla dolu Brunch keyfinin ardından denize tam anlamıyla sıfır yaşamanın ayrıcalıklarını paylaşalım.”

Tarih: 23 Nisan 2017, Pazar
Saat: 11.00-14.30

Tel: 444 98 00
Web: http://www.seapearlatakoy.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.comBir Cevap Yazın