Anasayfa / Güncel Projeler / Referans Kartal Towers dükkanları fiyat!

Referans Kartal Towers dükkanları fiyat!

Kiler GYO imzasıyla yükselen Referans Kartal Towers dükkanları fiyat listesi 485 bin TL’den başlıyor. Projede daire teslimlerinin bir yıl sonra yapılması planlanıyor.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Kartal’a bağlı Atalar bölgesinde hayata geçirilen Referans Kartal Towers projesinde toplam 451 daire ve 800 bin metrekare ticaret alanı bulunuyor.

13 bin 170 metrekare alanda yükselen Referans Kartal Towers Kiler projesinde; sauna, fitness, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, spor alanları ve kapalı otopark gibi sosyal imkanlar yer alıyor.

Atalar Referans Kartal Towers projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 49 metrekare ile 404 metrekare arasında değişiyor.

24-31 katlı iki blok şeklinde dizayn edilen Kiler Referans Kartal Towers ödeme planı kapsamında yüzde 40 peşinatın ardından 0 faizle 24 ay taksit imkanı sunuluyor. Referans Kartal Towers dükkanları fiyat listesi 485 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Adres : Atalar Mah. Şehit Hakan Kurban Cad. Kartal/İstanbul

Tel : 444 5 111
Web : http://referanskartaltowers.com
Sedef Oral/Projefirsatlari.comBir Cevap Yazın