Anasayfa / Konut Projeleri / Quasar İstanbul Şişli’de teslimler başladı!

Quasar İstanbul Şişli’de teslimler başladı!

İstanbul’un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden olan Şişli’de yükselen ‘Quasar İstanbul’da yaşam başladı. Lokasyonu ve özellikleriyle yatırımcılara yüksek standartlar sunan ‘Quasar İstanbul’ İsviçre’nin mükemmellik anlayışını tüm detaylarda yansıtıyor.

2016 yılında iskanı alınan ve yaşamı en iyi hale getirme felsefesi ile hayata geçirilen ‘Quasar İstanbul’, içinde barındırdığı Fairmont Otel , Quasar ve Fairmont rezidanslar , Fairmont tarafından yönetilecek olan A+ Executive ofisler , home ofisler , ünlü yeme içme markalarından oluşan mağazaları ile proje sakinlerince kullanılmaya başlandı.

Türkiye ekonomisine güvenen,projenin ve yer aldığı lokasyonun gücüne inanan yüzde 100 İsviçre sermayeli yatırım fonu Viatrans dünyadaki ilk rezidans projesini Türkiye’de gerçekleştirdi .

‘Quasar İstanbul’da 1+1’den 3+1’e kadar değişen 257 adet konut, 52 adet ofis ve 17 adet ticari ünite bulunuyor.

Quasar İstanbul, Türkiye’de ilk kez açılan, tüm dünyada 70’ten fazla oteli bulunan 110 yıllık beş yıldızlı otel zinciri Fairmont’a da ev sahipliği yapıyor. Projenin sunduğu bir diğer imkan da Fairmont markası tarafından işletilecek 64 adet, tümü boğaz manzaralı Fairmont rezidansa sahip olması.

Adres: Fulya Mahallesi Büyükdere Cad.No:76 Quasar Tower Şişli / İstanbul

Tel: 0850 288 40 00
Web: http://www.quasaristanbul.com/Bir Cevap Yazın