Piyalepaşa İstanbul ödeme seçenekleri!

piyalepasa-istanbul3

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda Polat’ın 60 yıllık deneyimi ve güvencesiyle hayata geçirilen “Piyalepaşa İstanbul” kişiye özel sunduğu yüzlerce ödeme seçeneğiyle yatırımcılarını bekliyor.

Piyalepaşa İstanbul’da konut sahibi olmak isteyenler, herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını şekillendirebiliyor.

Konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan (AVS) oluşan karma kullanım projesi olarak tasarlanan Piyalepaşa İstanbul’da yaşamın 2018’de başlaması hedefleniyor.

Polat güvencesiyle, İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, yüzlerce ödeme seçeneği sunduğu kampanyasıyla yatırımcılarına sesleniyor. Piyalepaşa İstanbul, 800 milyon dolarlık yatırım bedeliyle konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan (AVS) oluşan bir karma kullanım projesi olarak hayata geçiyor.

Piyalepaşa İstanbul’da tüm ihtiyaç ve beklentilere hitap edecek; 1+1’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidans yer alıyor.

Kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği

Ödeme konusunda kişiye özel çok sayıda ayrıcalığın sunulduğu Piyalepaşa İstanbul’da konutlar 837 bin TL’den, rezidanslar ise 700 bin TL’den başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler herhangi bir kredi masrafı ödemeden 24 aya kadar yüzde 0 faiz, 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 ay arasında ise yüzde 0,70 faiz oranlarıyla ödeme planını şekillendirebiliyor. Piyalepaşa İstanbul’da, bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra kişiye özel farklı yüzlerce ödeme planı da yapılabiliyor.

Projeden yatırım yapmak isteyenler, Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi’nde yer alan örnek daireleri birebir deneyimleyerek daire-konut seçimlerini de yapabilirler.

http://piyalepasa.com.tr/

Bir cevap yazın