Palmiye Park Fiora fiyat!

flora
İzmir Ulukent’te konumlandırılan Palmiye Park Fiora Projesi gerçekleşen lansman ile satışa çıktı. Proje 40 bin metrekare arazi alanına sahip.

2 katlı bloklarda yer alan daireler 5 metre tavan yüksekliğine sahip olacak şekilde bahçeli veya teraslı olarak dizayn edildi. Palmiye Park Fiora’da toplam 156 daire bulunuyor.

Palmiye Park Fiora fiyat
Palmiye Park Fiora’da satılık daire fiyatları 283 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede lansmana özel 60 ay vade farksız ödeme planları ile 15 Ekim’e kadar sunuluyor.

İzmir Palmiye Park Fiora nerede?
Palmiye Park Fiora, İzmir Ulukent’te konumlandırılıyor. Palmiye Park Fiora’ya gitmek için ulaşım alternatifleri şu şekilde sıralanıyor:

Arabanız ile geliyorsanız;
Guzelyalı, Balçova, Alsancak, Bornova, Narlıdere, Karşıyaka ve Çiğli’den gelirken, Anadolu Caddesi’ne çıkın. Harmandalı sapağından sonra yaklaşık 5 km sonra Ulukent 9 Eylul Mahallesi levhasından sağa dönün. Yaklaşık 200 mt sonra tam karşınızda Fiora.

Otobüs ile geliyorsunuz;
Bostanlı’dan daire 827 numaraya binip Zirve durağında inince yaklaşık 50 mt mesafede Fiora’yı göreceksiniz

Metro ile geliyorsanız;
Aliağa metrosuna binip Ulukent durağında inin. 826 veya 827 numaralı aktarma otobüsüne binin. Zirve durağında inin. Yaklaşık 50 mt mesafede Fiora’yı göreceksiniz.

Tel: 0 (232) 462 50 60
http://palmiyepark.com/palmiye-park-fiora

Işıl Seren KESKİN/Projefırsatları.com

 

Bir cevap yazın