Ofton Beyoğlu Elysium Soul fiyat listesi!

elysium soul beyoğlu

İstanbul’un Avrupa yakasında Beyoğlu Hacı Ahmet Mahallesi’nde yükselen Elysium Soul Beyoğlu projesi, Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Elysium Soul Beyoğlu projesi 221 rezidans ve 4 ticari birimden meydana geliyor.

Elysium Soul Beyoğlu projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon çatı dubleksi ve bahçe katı daire tipleri bulunuyor. Elysium Soul Beyoğlu’nda daireler 37 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

Ofton Elysium Soul Beyoğlu teslim tarihi Eylül 2017 yılı olarak belirtiliyor. Elysium Soul Beyoğlu projesinde dükkanların büyüklükleri 1000 metrekare olarak belirlendi. 30 bin 484 metrekare inşaat alanına sahip olan Elysium Soul Beyoğlu projesi 6 bin 610 metrekare alanda hayata geçiriliyor.

Ofton Beyoğlu Elysium Soul fiyat listesi!

Elysium Soul Beyoğlu’nda metrekare birim fiyatı 9 bin lira ile 14 bin lira arasında değişiyor. Ofton Beyoğlu Elysium Soul fiyat listesi 522 bin 210 liradan başlayarak, 2 milyon 627 bin 260 liraya kadar yükseliyor.

Elysium Soul Beyoğlu Ofton ödeme planı kapsamında 12 ay sıfır faizle, 24 ay sıfır faizle ve 36 ay sıfır faizle firma bünyesinde taksitli ödeme imkanı sağlanıyor. Elysium Soul Beyoğlu projesi Taksim’e 3 dakika, Nişantaşı’na 5 dakika yakınlıkta inşa ediliyor.

Beyoğlu Elysium Soul Evleri adres: Hacı Ahmet Mah. Eburıza Dergahı ve Yaya Köprüsü sokak No: 1 Beyoğlu / İstanbul

Elysium Soul Beyoğlu Evleri iletişim
Tel: 444 5 350
Web: www.elysiumsoulbeyoglu.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın