Nurol Park Güneşli nasıl gidilir? Yol tarifi!

nurol-park3

Satış Ofisi Açık Adres:
Evren Mahallesi, Bahar Cad. No:43-J Basın Ekspres / İstanbul

Proje Basın Ekspres bağlantı yolu üzerinde bulunmaktadır. E-5’i veya TEM’i kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1. Köprü / Boğaziçi Köprüsü’nden Geliş: Boğaziçi Köprüsü’nden Avrupa yakasına gelirken E-5 çevre yolundan Metrobüs istikametini Avcılar yönünde takip edin. Metrobüs Yenibosna durağını geçer geçmez, 200 metre sonra sağa doğru, Olimpiyat Stadı – Mahmutbey Basın Ekspres E-6 Bağlantı yoluna devam edin.

Sağınızda Kuyumcu Kenti göreceksiniz. Basın Ekpres yolunda Güneşli sapağına kadar devam edin. Güneşli kavşağından sağa dönüp adadan (göbekten) Metro Groso Market tarafına dönüp,

Basın Ekspres’e paralel Yan Yoldan (Bahar Caddesi) 1 km ileride sağda Nurol Park satış ofisini göreceksiniz.

2. Köprü / Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Geliş: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden (TEM) çevre yolunu Avcılar istikametinde takip edin, sağ tarafınızda Türk Telekom Arena kalacaktır.. Sol tarafınızda Tekstilkent’i görene kadar dümdüz devam etmelisiniz. Yolun ilerisinde, sağda İstoç Ticaret Merkezini göreceksiniz. İstoç’u geçtikten hemen sonra sağdan Atatürk Hava Limanı yönüne, Basın Ekspres Yoluna gireceksiniz. 2 km sonra İlk Halkalı Köprüsü’nde Mahmutbey çıkışı yönüne saparak sola doğru döneceksiniz (burada dönüş için bir yonca bulunuyor, sol tarafınızda 212 AVM kalacak) 212 tarafına geçince 100 metre sonra ilk sağdan Gülbahar Caddesine dönüp 200 m kadar ilerleyince sağa Gültepe sokağa döndüğünüzde 100 metre ilerde tekrar sola dönüp Basın Ekspres Yan Yolda (Bahar Caddesi) 100 m ilerledikten sonra solda Nurol Park satış ofisini göreceksiniz.

Toplu Taşıma ile Ulaşım : Satış ofisine E-5 yönünden gelecekseniz, toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Satış ofisimize Yenibosna’dan HT12 otobüsleri ile ve Bakırköy’den 98H otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bakırköy – İstoç Minibüs seferleri ile de satış ofisine gidebilirsiniz.

GÜNEŞLİ NUROL PARK FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Tel : 444 64 96
Web : http://www.nurolpark.com.tr/

Bir cevap yazın