Anasayfa / Konut Projeleri / Nuhoğlu Cubes Ankara daire seçenekleri!

Nuhoğlu Cubes Ankara daire seçenekleri!

Hayaller metrekarelere sığmaz, ama bir araya gelebilir. Cubes Ankara Ofis&Ev birbirinden bağımsız ‘Cube’lerden oluşuyor. Hayalinizdeki mekana göre dilerseniz 1 cube, dilerseniz 2 veya daha fazla cube alarak, kimsede olmayan ve sadece size özel olacak bir tasarım yaratabilir, dilerseniz sizin için önceden hazırlanmış, temalı CUBES’lerden biriyle yeni iş hayatınıza hemen başlayabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırladığınızda karşılaşacağınız ‘kaç metrekare burası’ sorusuna, ‘bilmem; ama tam bana göre’ diyebilirsiniz…

İşte bu farkındalıkla ilham kaynağı hayal gücü olan bir proje Cubes Ankara. Bu projenin tasarımında önemli rol oynayan Lejant Proje, Ankara’da yeni nesil mimarisi ve fonksiyonlarıyla alışılagelmiş kalıpları yıkıyor. Lejant Proje ortaklarından Mimar Arif Balaban, “Cubes Ankara; pek çok farklı Cube’ün bir araya gelmesiyle oluşan kübik bir proje. Projenin içindeki farklı Cube’leri bir araya getirerek istediğiniz büyüklük ve yapıda bir ev ve ofis tasarlayabilirsiniz. Cubes Ankara’yı tasarlarken, yenilikçi ve farklı mimari yaklaşım çıkış noktamızdı. Kendimize referans olarak sadece; hayal gücümüzü aldık. İnsanların hayal güçlerini onlara sunulan seçeneklerle sınırlamak istemedik ve metrekareler satın almak yerine, ihtiyaçları ölçüsünde Cube’leri birleştirerek mekan yaratmalarını sağlamak istedik. Eğer hedef insanların hayatını kolaylaştırmaksa; bu her açıdan öyle olmalıydı.”

Herkesin bir Cubes’ü var!
Ankara’nın en farklı mimari projesi olan Cubes’te Ankaralıların özgürlükleri de düşünülüyor. Herkesin kendi Cubes’ünü bulabileceği şekilde tasarlanan proje; Lejant’ın çok yönlü düşünme becerisini de gösteriyor. Özgür metrekarelerin sunulduğu Cubes’te ayrıca; minimalliği seçenler için Loft Cubes, manzarasız yapamayanlara Roof Cubes, tarzını sonuna kadar yaşamak isteyenlere Sky Cubes ve Ankara’nın merkezinde doğanın içinde olmak isteyenlere Garden Cubes gibi birçok farklı mimari yapı da sunuluyor.

http://www.cubesankara.com.tr/Bir Cevap Yazın