Nidakule Ataşehir dükkanları 3.4 milyon TL’den ihaleye çıktı!

nidakule ataşeh

İstanbul Ataşehir’de yer alan Nidakule Ataşehir projesi Tahincioğlu Gayrimenkul imzasını taşıyor. Nidakule Ataşehir projesinde 21 adet dükkan ihale edilecek.

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen Nidakule Ataşehir projesinde dükkanların ihalesi 19 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 10:00’da gerçekleştiriliyor.

Emlak Konut GYO’nun internet sitesinden başvuruların yapıldığı Nidakule Ataşehir projesinde dükkanlar 3 milyon 460 bin TL ile 9 milyon 890 bin TL arasında değişen fiyatlardan satışa sunuldu. Projede dükkanların alanları 173 metrekare ile 469 metrekare arasında değişiyor.

 
İhaleye katılım için yapılması gereken işlemler;

1. Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.

2. Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Madde:12)

3. Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisine (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3 Ataşehir/ İSTANBUL ) teslim etmeleri gerekmektedir.

4. Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 18/12/2015 tarihi saat: 17:30’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5. Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 19/12/2015 tarihi saat 11:00’de Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisinde (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3 Ataşehir/ İSTANBUL), yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

 
Nidakule Ataşehir adres: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No:3 Ataşehir, İstanbul

 
Telefon: 444 4 846
Web: http://www.tahincioglu.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın