Nef Güneşli ve Nef Kandilli projeleri geliyor!

Artık ev alışverişi için de tüketicilerin tercihi, dünyaca ünlü markaların yer aldığı Bağdat Caddesi oluyor. Nef, Bağdat Caddesi’nin en işlek noktasında açtığı satış ofisinde, dünyaca ünlü mimar ve tasarımcıların imzasını taşıyan ödüllü projelerini ocak ayı boyunca ek avantajlarla satışa sundu.

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, ev alışverişini Bağdat Caddesi’ne taşıdı. ‘Cadde’de ev alışverişi’ konsepti ile Bağdat Caddesi’nin en işlek noktasında açılan satış ofisinde Nef’in dünyaca ünlü mimar ve tasarımcıların imzasını taşıyan projeleri tüketiciler ile buluşacak. Nef Bodrum dahil olmak üzere satışı devam eden tüm projelerin sunulduğu Nef Cadde’de, şirketin yakın gelecekte Avrupa, Amerika ve Türkiye’de hayata geçireceği projeler de tanıtılacak. Nef Bağdat Caddesi satış ofisinde, ocak ayı boyunca açılışa özel avantajlar sunulacak.

Sektörün en beğenilen şirketi

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler, tasarım odaklı çalışama anlayışı ve inovasyonlarıyla öncü olan Nef, geçtiğimiz iki yılda olduğu gibi 2016’da da Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını korudu. Geçtiğimiz yıl pek çok ulusal ve uluslararası ödülle başarısını taçlandıran Nef, en prestijli ekonomi dergilerinden birinin yaptığı araştırmada “Türkiye’nin En Beğenilen inşaat / gayrimenkul şirketi” seçildi.

2017 içinde Güneşli ve Kandilli’de gerçekleşecek 2 yeni proje için yaklaşık 1,4 Milyar TL’lik yatırım yapmayı planlayan Nef, yatırımlarıyla sektördeki liderliğini korumayı ve pazar payını daha da artırmayı hedefliyor.

Yıl içerisinde İstanbul’da yeni projeler geliştirmeye devam ederken, Bodrum, İzmir, Ankara, Bursa gibi illerde planlanan projelerin detaylarını da netleştirecek olan Nef, uluslararası markalaşmaya yatırımlarına da devam edecek.

444 9 633
www.nef.com.tr/‎

Bir cevap yazın