Anasayfa / Konut Projeleri / Narova 3.etap Bornova’da satışlar başladı!

Narova 3.etap Bornova’da satışlar başladı!

Çimentaş Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Yapı Tek A.Ş. imzalı Narova projesinde 3. Etap satışları başladı. İzmir’in gözde okullarından Işıkkent Eğitim Kampusü’nün çevresindeki alanda ilk iki etabı tamamlanan projenin, toplam 9 etapta 1100 konut olması hedefleniyor. İzmir Kordon Otel’de düzenlenen basın toplantısına Çimentaş’ı 2001 yılında bünyesine katan Caltagirone Grup Yönetim Kurulu Başkanı Alessandro Caltagirone de katıldı. Proje hakkında bilgi veren Caltagirone, 3’üncü etap satışlarının da diğer etaplar gibi başarılı gideceğinden emin olduklarını açıkladı.

Narova 1’inci etap projelerinin tamamlandığını ve 2’inci etap evlerinin de teslimatına yakın zamanda başlanacağını ifade eden Caltagirone Yönetim Kurulu Başkanı Alessandro Caltagirone, “Önceki etapların inşaatları bitmeden satışları tamamlamıştık, gördüğümüz yoğun ilgiden memnunuz. Amacımız ulaşılabilir, erişilebilir ve hedefe yönelik konutlar yapmak. Sonuçlar bu noktada başarılı olduğumuzu gösteriyor” dedi.

Bornova’daki 80 bin metrekarelik alanda Narova Projesi’nin planlanan şekilde devam ettiğini dile getiren Yapı Tek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Karabayır, “3. Etap, iki bloktan oluşuyor. Toplam 124 dairenin yer alıyor. Projenin ilk etabında hayat başladı, ikinci etap konut sahiplerine de evler teslim ediliyor. 3.Etap dairelerini de Ekim 2018’de teslim edeceğiz. Hemen ardından 4’üncü etap geliyor. Yakın zamanda tanıtımını yapmayı planladığımız 4’üncü etap için çalışmalara başladık” dedi
​.
​Kendi kendine yeten, semt gibi bir yaşam..
Narova projesinin şehrin kalabalığından uzak ama şehrin içinde, nar ağaçları arasında huzurlu bir yaşam sunduğunu anlatan Karabayır, “Narova Ege Üniversitesi kampusü ve Hastanesi, Forum Bornova, Point Bornova, Yaşar Üniversitesi, Işıkkent Eğitim Kampusü, Bahçeşehir Koleji, İzmir Koleji gibi eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile hayatın tam içinde. Kendi kendine yeten bir anlayışla, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği çarşısıyla, yaşaması keyifli bir yer. Bu özelliklerimiz sayesinde ilk iki etabımız büyük ilgi gördü. 3.Etap satışlarının da kısa sürede tamamlanacağını düşünüyorum” dedi
​.
​Kazandıran yatırım
Narova’nın ilk iki etabında, lansmandan teslime yüzde 40-45 kazandırdığının altını çizen Karabayır, “Başlarken ‘ev alma gelecek al!’ sloganıyla yola çıkmıştık, kazançlı bir yatırım arayanlar için de doğru bir adres olduk. Son dönemde eğitim, sağlık, alışveriş gibi sosyal ve ticari yaşam alanlarına yönelik yatırımlar bu bölgeye kaydı. Dolayısıyla burada yaşam daha cazip hale gelince, yatırım için daire alanlar da kazançlı çıktı” diye konuştu.

Geniş ve ferah daireleri, sosyal alan çözümleri, merkezi konumu ve birbirini gölgelemeyen mimari anlayışa sahip sakinlerine keyifli bir komşuluk ve dostluk fırsatları veren, günlük ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekleri güvenli bir yaşam alanı sunan Narova 3. Etabın konforlu daireleri, İzmir’e ait sıcak semt yaşamını 24 saat güvenlikle birleştirerek mutlu bir gelecek vaat ediyor.

NAROVA 3. ETAP ÖZELLİKLERİ
• 1+1, 2+1, 3+1 daireler
• Teras ve bahçe dairelerinde havanın, yeşilin keyfi
• Fitness ve pilates salonları
• Yürüyüş ve bisiklet yolları
• 2.5 m derinliğe varan teras ve balkonlar
• Kapalı otopark ve özel depolama alanı
• Kapalı ve açık çocuk oyun alanları
• Nar bahçelerinde gezinti imkanı
• Her bloğa özel 100 metrekarelik toplantı, etkinlik ve hobi alanları
• 2 adet yüzme havuzu, 2 adet çocuk havuzu
• Engelliler için özel detaylar
• Üçlü ankastre set
• Kontrollü giriş, 24 saat güvenlik
• Kaliteli malzeme ve özenli bir işçilik

Adres: 6253 Sokak No.12/A Işıkkent-Bornova-İzmir

Web: http://narova.com.tr/etap3/
Tel. 0 232 435 45 32-33-34Bir Cevap Yazın