Anasayfa / Konut Projeleri / Motto İstanbul Celaloğlu satış fiyatları!

Motto İstanbul Celaloğlu satış fiyatları!

MOTTO İstanbul projesinin bulunduğu yer İstanbul'un dönüşerek gelişmekte olan bölgelerinden ‘’Güneşli’’dir. Bölgenin öne çıkan başlıca özellikleri ise İstanbul’un en yoğun ulaşım akslarından olan E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve yeni yapılan Kuzey Marmara Otoyolu’nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde yer alması ,Atatürk Havalimanı’na olan 3dk. ulaşım mesafesi, yapımına başlanan ATAKÖY-İKİTELLİ metro hattı ve BAĞCILAR-HALKALI metro hattının kesişim noktasıv olan Mimar Sinan Metro Durağı’na 300mt mesafede bulunmasıdır.

Günümüzde artık kullanılmayan eski sanayi yapılarının Basın Ekspres Otoyolu yakınında yer almaları ise arsa stoğu açısından Güneşli’yi İstanbul’un merkezinde bulunan diğer ilçelerden daha avantajlı bir konuma getirmektedir. Bölge gayrimenkul yatırımında en iyi prim yapan mevkilerin başında geliyor. Orta ve üst gelir grubuna hitap eden ticari-ofis- konut projeleri ile dikkat çekiyor. Modern mimarisi ve düzenli yapılaşmasıyla refah seviyesi yüksek, sakin ve huzurlu, ve iş hayatının tam kalbinde modern anlamdaki dönüşüm ve gelişimini tamamlayacak bölge bugün en çok kazandıran yatırım bölgesi olarak gösteriliyor.

İstanbul’un tam kalbinde yerini almak isteyenler için yakın bir gelecekte yaşamın ve yatırımların yeni merkezi olarak farklı ve prestijli bir dünyanın kapılarını açan, yapılacağı lokasyona eşşiz bir değer katacak kısa zamanda çevresindeki projelerle birlikte değer katacak bir proje.

Motto İstanbul projesinde 12 dükkan ve 128 adet rezidans, home-ofis yer almaktadır. Daire tipleri birleştirilebilir bir mimariye sahiptir. Motto İstanbul, 30 Aralık 2017’de teslim ediliyor.

Motto İstanbul satış fiyatları!

1+1 daireler 298 bin 13 TL – 427 bin 274 TL,
2+1 daireler 374 bin 375 TL – 430 bin 532 TL.

Motto İstanbul ödeme planı!

1.) Tamamı Peşinlerde liste Fiyatından %8 indirim.

2.) %50 peşin Kalanı 24 ay vade farksız şirket bünyesinde ödeme

3.) %25 peşin %75 120 ay 0.70 vade farkı ile banka kredisi imkanı

4.) %25 peşin %75 72 ay 0.60 vade farklı ile banka kredisi imkanı

Tel : 0212 486 3193
Web : http://mottoistanbul.com.tr/Bir Cevap Yazın