Mod Bahçelievler fiyat 2017!

mod bahçelievler4

Birinci el konut sahibi olmak isteyenlerin öncelikli taleplerinin başında büyük mutfak geliyor. Kullanıcı talepleri doğrultusunda proje geliştiren MOD Gayrimenkul’ün geniş ölçekli planladığı MOD Bahçelievler dairelerinde yer alan mutfakların büyüklüğü 12.84 ile 13.62 metrekare arasında değişiyor.

Yenilenen binalarda daireler küçülüyor, küçülen dairelerde yer alan mutfaklar da bundan payı alıyor. Tüketici araştırmaları ise kullanıcıların birinci el daire alırken en çok büyük mutfağa önem verdiğini ortaya koyuyor. Aile yaşamına uygun olarak yatay yerleşim planında geniş ölçekli tasarlanan MOD Bahçelievler’de, mutfaklar da ihtiyaçlara uygun olacak şekilde geniş ölçeklerde planlanıyor.

Balkona açılan geniş mutfaklar
MOD Bahçelievler’de yer alan 2.5+1 dairelerin brütü 163 m2, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütleri 184 m2 ve 187 m2, 4.5+1 dairelerin brütü 221 m2 olarak değişiyor. 2.5+1 dairelerde mutfaklar 13.44 m2, 3.5+1 dairelerde 13.62 ve 12.84 m2, 4.5+1 dairelerde 13.11 m2 büyüklüğe sahip bulunuyor. Karşılıklı geniş mutfak tezgahlarının yer aldığı mutfaklar, oturma grubuna da yer verilecek ölçülerde tasarlanıyor. MOD Bahçelievler’in dairelerinde yer alan mutfakların tümü teras ya da balkona açılıyor.

Metrekaresi 4.950 TL’den satışa sunulan projedeki daireler lansmana özel %10 indirimle satışa sunuluyor.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. – Modu mükemmellik olan yaşam alanlarını hayata geçirmek için kurulan MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş., şeffaf yönetim anlayışından ödün vermeden dört dörtlük projeler gerçekleştirmektedir. İnsanları mutlu eden, kalıcı eserler sunmak için faaliyet gösteren MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin gerçekleştirdiği projeler arasında Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve MOD Bodrum Villaları bulunmaktadır.

http://www.modbahcelievler.com/

Bir cevap yazın