Mersin Athena Evleri teslim tarihi!

mersin
Mersin Athena Evleri, Şekerlisoy Topluluğu tarafından hayata geçiriliyor. Mersin Erdemli’de konumlandırılan proje 27 katlı olarak yükseliyor.

Birinci kattan itibaren deniz manzarasına hakim dairelerin bulunduğu Mersin Athena Evleri, 100 milyon lira yatırım bedeline sahip.

Mersin Athena 650 yataklı bir otel ve 174 rezidans daireden meydana geliyor. Projedeki daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.

Satışların başladığı Mersin Athena’da metrekare fiyatları ise 1200 Euro’dan başlangıç gösteriyor. İkinci etap metrekare satışlarının 1500 euroya, teslimde ise bu fiyatların 1800 euroya ulaşacağı bekleniyor.

2 bloktan meydana gelen projenin bir bloğu rezidans, diğer bloğu ise otel olarak tasarlandı. Mersin Athena’da net metrekare alanları 62 ile 90 metrekare arasında değişiyor.

Mersin Athena Evleri teslim tarihi
Mersin Athena Evleri’nde daire teslimlerinin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Kleopatra’nın saçlarını taradığı koy olarak bilinen Sultan Koyu’nun tam karşısında konumlandırılan projede bir tanesi roof olmak üzere 4 adet restoran ve 4 adet konferans salonu bulunuyor.

Projenin ortak kullanım alanları arasında ayrıca iki tane sinema, fitness, mescit, oyun alanı aqua park, infiniti havuz, yürüyüş alanları bulunuyor.
Web: sekerlisoy.com
Tel: 0424 237 56 04
Işıl Seren KESKİN/Projefırsatları.com

 

Bir cevap yazın