La Vita Bodrum fiyatları 185 bin Euro’dan başlıyor!

la-vita-bodrum

Aşçıoğlu İstanbul’da özellikle Bağdat Caddesinde büyük projelere imza attıktan sonra, şimdi de Bodrum’da, yapılarındaki kalite ve özgünlük ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor ..

Ege’nin incisi Bodrum da nefes kesen doğası ve mimari konsepti ile benzersiz bir yaşam sunan
tamamen birbirlerinden farklı 21 adet özel bahçeli ,teraslı yeşilin içinde mavinin kıyısında eşsiz bir proje.

Değişen yaşamlar yeni başlangıçlar için Aşçıoğlu yapı sizi Bodrum’da yeni bir yaşama davet ediyor.Doğanın kalbinde ferah, huzurlu ve kullanışlı 2+1 – 3+1 müstakil villa seçenekleriyle konforunuz için gereken her detayı hayatınızı büyüleyici kılmak için incelikle tasarladık. Daha rahat ve daha huzurlu bir hayatın kim hayalini kurmaz ki …. Şehrin stresinden ve
kaosundan arınmanın en etkili yolu La Vita Bodrum …

Denize 100 metre yürüme mesafesinde siteye özel plajı, her villanın kendine ait bahçesi 24 saat
kamera sistemi, özel güvenlik,çocuk oyun alanları,yürüyüş ve bisiklet parkuru mevcuttur.
Bodrum’da özellike ısınma problemi nedeni ile yaz kış yaşamak problem halini almaktadır. La Vita’da kullanılan, Isı pompası ile yerden ısıtma ve fancoil sistemi sayesinde yaz kış yaşayabileceğiniz özel bir projedir.

Büyük şehir yaşamının sağladığı olanaklardan fazla uzaklaşmadan, ancak biraz da kentin gürültüsünden kaçabileceğiniz, doğal güzelliklerin ortasında, her türlü imkana anında ulaşabileceğiniz bir yuva canlandıysa hayalinizde doğru yerdesiniz.

Aşçıoğlu yapı olarak ,size daima çevre dostu ve yenilikçi projeler üretiyoruz. Çünkü insanın doğanın ayrılmaz bir parçası olduğunu biliyoruz.. Her projemizde sizlere,doğaya saygılı ve yüksek tasarruf sağlayan sistemleri ergonomik çözümlerle özgün tasarımları buluşturarak sunuyoruz.

http://www.asciogluyapi.com/

Bir cevap yazın