Anasayfa / Konut Projeleri / Koordinat Çayyolu 240 ay vadeli Emlak Konut kampanyası!

Koordinat Çayyolu 240 ay vadeli Emlak Konut kampanyası!

Emlak Konut GYO ile YP İnşaat işbirliğinde Ankara’nın en önemli yerleşim yerlerinden Ümitköy’de hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesi de konut almak isteyenlere 240 aya varan vadelerle ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Kampanya kapsamında Koordinat Çayyolu’nda ev sahibi olmak isteyenler, değişik seçeneklerle birlikte, yüzde 5 peşinatla, sunulan farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilecek. Dileyen 240 ay yüzde 0,79 faizle, dileyen 120 ay 0,45 faizle ev sahibi olabilirken 60 ayda konut almak isteyenler ise 0 faiz ile ev sahibi olma fırsatına sahip olacak.

Kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

-KOORDİNAT ÇAYYOLU-

Yaklaşık 20 yıldan bu yana yurt içi ve dışında çok sayıda proje üreten YP İnşaat, bugün ise EMLAK KONUT GYO işbirliği ile hayata geçirilen “KOORDİNAT Çayyolu” projesini, Ankara’nın en köklü semtlerinden Ümitköy’de inşa ediyor.

1+1 ‘den 5+1‘lere kadar farklı konut seçeneklerini bünyesinde barındıran toplam 427 konuttan oluşan Koordinat Çayyolu, tamamlandığında, manzarasından peyzajına, sosyal donatı alanlarından lokasyonuna kentin en dikkat çeken projelerinden bir tanesi olacak.

Web: http://koordinatcayyolu.com.tr/Bir Cevap Yazın