Kapıcıoğlu İnşaat Maltepe Projesi: Sahilada!

sahilada6

Dünya Göz Hastaneleri’nin sahibi Kapıcıoğlu İnşaat, İstanbul Maltepe’de Adatepe bölgesinde yeni prohesi Sahilada Rezidans’ın satışlarına başladı. Sahilada Maltepe projesi 290 rezidans daireden meydana geliyor.

Sahilada Maltepe projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon dubleks ve loft daire tipleri bulunuyor. Sahilada Maltepe projesi 25 katlı iki blok olarak tasarlandı.

47 bin metrekare satılabilir alanın yer aldığı Sahilada Maltepe projesinde konutların metrekare birim fiyatı 7 bin TL’den başlıyor. Sahilada Maltepe teslimleri 24 ay sonra yapılıyor.

Maltepe Sahilada Residence satış ofisi ile 0212 283 54 01 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Sahilada Maltepe projesinde banka kredili olarak ya da firma bünyesinde vade farksız ödeme imkanı sunuluyor.

Sahilada Maltepe projesi 10 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Maltepe Sahile 300 metre yakınlıkta olan Sahilada Maltepe projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar olacak.

Sahilada Rezidans adres: Feyzullah Mah. Ayerdem Sok. No:6 Adatepe Maltepe – İstanbul

Maltepe Sahilada Residence iletişim
Tel: 0 212 283 54 01-02
Web: http://www.maltepesahilada.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın