Kale Kent Sitesi Beylikdüzü teslim tarihi!

kale kent beylikdüzü

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S KAle Gayrimenkul işbirliğiyle inşa ediliyor olan Kale Kent projesi İstanbul Beylikdüzü’nde yer alıyor. Kale Kent Beylikdüzü projesi 100 bin metrekare alanda yükseliyor.

Kale Kent Beylikdüzü projesinde 1.420 adet daire ve 32 adet mağaza yer alıyor. İki etap olarak tasarlanan Kale Kent Beylikdüzü projesinin ilk etabında 820 daire, ikinci etabında 650 daire yer alıyor.

Kale Kent Sitesi Beylikdüzü teslim tarihi!

Kale Kent Sitesi Beylikdüzü teslim tarihi ikinci etap için Aralık 2016 olarak belirtiliyor. Kale Kent Beylikdüzü ilk etapta teslimler kasım ayı itibariyle başladı. Kale Kent Beylikdüzü’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Kale Kent Beylikdüzü projesinde dairelerin büyüklükleri 43 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiyor. Kale Kent Beylikdüzü satış fiyatları 310 bin liradan başlangıç gösteriliyor.

Kale Kent Evleri Beylikdüzü ödeme planı kapsamında banka kredili ödemelerin yanı sıra firma bünyesinde 12 ay vade farkı olmadan taksit imkanı da sunuluyor.

Kale Kent Evleri Beylikdüzü projesinde açık/kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, su basamakları, su oyunları, Türk hamamı, fitness, sauna, yapay adalar, spor alanları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Beylikdüzü Kale Kent adres: Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:22 34520 Beylikdüzü / İstanbul

Tel: 444 38 07
Web: http://kalekent.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Bir cevap yazın