Anasayfa / Konut Projeleri / İzmir Larissa Göl Evleri fiyatları 135 bin TL’den başlıyor!

İzmir Larissa Göl Evleri fiyatları 135 bin TL’den başlıyor!

Geçtiğimiz hafta basın lansmanı gerçekleştirilen Larissa Göl Evleri Projesi 1 Nisan Cumartesi günü, “Şaka değil gerçek, kira öder gibi ev sahibi olun!” sloganı ile satışa çıkıyor. ERDN İnşaat Larissa Göl Evleri projesi, Menemende bulunan proje alanı satış ofisinde gerçekleştirilecek olan mangal partisi ve halk tanıtımı ile satış startını verecek. Tüm haklın davetli olduğu tanıtım etkinliği 2 Nisan Pazar günü de devam edecek.

Satış politikasını; kişiye özel taksit imkanları ile belirleyen ERDN İnşaat Larissa Göl Evleri, aylık 1000TL taksitle, banka, peşinat ve kredi olmaksızın 135 BinTL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi yapıyor. 40 Bin m2 proje, 120 Bin m2 inşaat alanı üzerine konumlandırılan projenin ilk etabı, 20 ay sonra ev sahiplerine teslim edilecek. Genç yaşam, Çevreci ve Doğa Dostu konsept, engelsiz yaşam, dikey orman parolaları ile güçlendirilen projenin tam ortasında 15.300 m2 büyüklüğünde doğal bir göl bulunuyor.

Ev sahiplerinin konforu için her şeyin düşünüldüğü Larissa Göl Evleri’nde; alışveriş için bir agora, kafe, restoran, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, bowling, koşu ve yürüyüş parkuru, göl kenarı dinlenme alanları ve dahası donatılara eklenirken, house keeping, laundry ve shuttle hizmetleri de veriliyor olacak. “Şehrin içinde ama şehirden farklı!” sloganı ile yola çıkan proje, sakinlerine yepyeni bir yaşam tarzının kapılarını açıyor.

Tel: 0 232 507 26 26
Web: http://www.erdninsaat.com/Bir Cevap Yazın