İva Caspian Modern fiyatları 219 bin TL’den başlıyor!

iva-caspian-modern

Ümraniye’de Yeni Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde konumlanan İva Caspian Modern, bu özel projeye komşu olmak isteyen herkes için eşsiz bir yaşam alanı ve kaçırılmaz bir fırsat niteliğinde!

Yeni Finans Merkezi’nde hala şansınız var!
İnşası süren İstanbul Finans Merkezi ve yılsonuna kadar faaliyete geçmesi planlanan metro hattı ile İstanbul’un gözde ilçelerinden biri haline gelen Ümraniye’de İva Caspian Modern Projesi kolay ulaşım olanakları, gerek yaşam gerekse de yatırım için tercih edilen projelerin başında geliyor.

Ümraniye’de yükselen İva Caspian Modern; Yeni Finans Merkezi’ne sadece yürüme mesafesinde; bu özel projeye komşu olmak isteyen herkes için kaçırılmaz bir fırsat.

İş, yaşam ve sosyal alanlar bir arada!
İva Caspian Modern, yaşamın tüm renklerini bir araya getiren karma bir proje niteliğinde. Erişilebilir fiyatlarla sunulan bu özel yaşam alanında modern rezidansların yanında butik ofisler, ticari üniteler, çarşı ve sinema yer alıyor.

İva Caspian Modern, hayatınıza keyif ve konfor katacak çözümleri bir arada sunuyor.

219.000 TL’den başlayan modern yaşam seçenekleri…
İva Caspian Modern’de 1+0, 1+1 ve 2+1 toplam 259 rezidansın yanında ticari alanlar da yer alıyor. Projedeki rezidanslar 219.000 TL başlangıç fiyatları ile erişilebilir bir yaşam ve yatırım fırsatı sunuyor.

Projede yer alan ortak alanlar şöyle:
Fitness, sauna, aktivite odası, sinema salonu, açık hava sineması, play station odası, kütüphane, müzik stüdyosu, sanat atölyesi, misafir odası, depo vb. alanlar yer alıyor.

DetaylıBilgi İçin:
www.iva.com.tr
444 7 958

Bir cevap yazın