Güverte Evleri Yakuplu teslim tarihi!

güverte evleri

İstanbul’un yeni yaşam merkezi olan Beylikdüzü’nde Cantürk İnşaat’ın başlattığı Güverte Evleri’nin teslim tarihi Nisan 2017. Yıllardır inşaat sektöründe; tecrübe, güvenirlilik ve farklı tasarım evleriyle bilinen Cantürk İnşaat, İstanbul’da hayata geçirdiği Güverte Evleri’ni tamamlıyor.

Yüksek Mimar Tayfun Akün imzasını taşıyan seçkin tasarımıyla öne çıkan dairelerin sahipleri, sitenin geniş imkanlı sosyal tesisi ve açık havuzundan yararlanabilecek. Yüksek inşaat kalitesi ve West İstanbul Marina’nın üstünde yer alan konumuyla yer alan daireler geniş konfor sunuyor.

Güverte Evleri, 6.948 m2 arsa üzerine kurulu olup, 97 daire ve 4 dükkândan oluşuyor. 8 bloktan oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler bulunuyor. Daireler, Marmara Denizi ve liman ile marina panoraması sunuyor. Binalar; bodrum+ zemin + 2 normal kat şeklinde projelendirilerek, yüksek katlı blokları tercih etmeyenler için son derece güvenli yapılar sunuyor. Katlar, genelde alışılagelmiş dairelerden farklı olarak 3.10 metre yüksekliğinde inşa ediliyor.

Güverte Evleri, 4.700 m2 yeşil alanda; yüzme havuzu ve fitness center’a da sahip. Ayrıca çocukların güvenle oynayabilmesi ve site sakinlerinin keyifle açık bahçeden yararlanabilmesi amacıyla otomobiller binaların altında bulunan kapalı otoparkta yer alıyor.

Cantürk İnşaat, Güverte Evleri projesinde Keller Williams Kristal ile çalışmaya başladı. Firma; profesyonel satışı ilke edinmiş, dünyanın en fazla gayrimenkul danışmanıyla Beylikdüzü’nde Bölge Müdürlüğü açtı.

Güverte Evleri, son derece cazip ödeme koşullarıyla müstakbel ev sahiplerini bekliyor.

Cantürk İnşaat Hakkında

1982 yılında temelleri atılan Cantürk İnşaat yıllar içinde hayata geçirdiği bir çok başarılı proje ile inşaat sektöründe az rastlanır bir güvene sahip olmuştur. Genel Merkezi İzmir’de bulunan Cantürk İnşaat bugüne kadar bine yakın konut inşaatı tamamlamıştır.

Markalı konut projelerinde de yüksek satış rakamları ve yüksek proje primleri ile dikkatleri üzerine toplayan Cantürk İnşaat, günümüze kadar Çeşme Karaferya Evleri, Buca Hasbahçe Evleri, Altınova Kentsoy Konutları projelerini hayata geçirmiş, başarıyla tamamlamış ve binlerce insan “İnsan Odaklı Yaşam” konseptli evlerinde yaşamaya başlamışlardır. Tüm bunlara ek olarak, İzmir Çeşme’de Güverte Hotel ile turizm alanında da faaliyet göstermektedir.

Adres: Sahil mah. Kocatepe cad. no:198 Yakuplu Beylikdüzü / İSTANBUL

Web : www.guverteevleri.com
Telefon: 232 250 34 30

Bir cevap yazın