Fikirtepe Mina Towers satışa çıktı!

mina-towers
Başaran Yatırım Holding tarafından Fikirtepe’de hayata geçirilen Mina Towers projesinin lansmanı yapıldı.

Fikirtepe Mina Towers bünyesinde 55 metrekare ile 300 metrekare aralığında büyüklüğe sahip 1500 konut ve 95 ticari alan yer alıyor.

Proje, Mandıra Caddesi’nde 26 bin metrekarelik arazi üzerinde 6 kule olarak inşa ediliyor. Projedeki daireler 1+0 ile 5,5 +1 arasında tasarlandı.

Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına ulaşacak Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri “zamanı” en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Yaşamın, bu yaklaşımla ele alındığı proje bunu önce akılcı bir mimari konsepte, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürek sağlıyor.

Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.

Farklı sektörlerdeki deneyimini ve yenilikçi anlayışını gayrimenkul sektöründe de ortaya koymaya hazırlanan Başaran Yatırım Holding, Mina Tovvers ile yem nesil bambaşka bir proje olarak sektörde yerini alacak

Mimar Eren Talu imzasını taşıyan Mina Towers satış ofisi ve örnek dairelerinin iç mimari çözümleri Beril Başaran – Artebel Design tarafından tasarlanıp uygulanmıştır.

Web: http://www.minatowers.com/

 

Bir cevap yazın