Anasayfa / Konut Projeleri / Evinpark Ada-Tepe Rezidans 2017 Ramazan Bayramı kampanyası!

Evinpark Ada-Tepe Rezidans 2017 Ramazan Bayramı kampanyası!

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığı imzasıyla Maltepe’de hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe Rezidans’, Ramazan Bayramı’na özel yüzde 10 indirime gitti. 24-27 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanyayla projeden daire sahibi olmak daha da kolay hale geliyor. Evinpark Ada & Tepe satış ofisi bayramın ikinci gününden itibaren hizmet vermeye devam ediyor.

10’ar katlı 10 blok şeklinde yükselen ‘Evinpark Ada & Tepe Rezidans’, toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 85 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1 dublekse kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Şehrin merkezinde mahalle kültürünü özleyenler için sıcak ve samimi komşuluk ilişkilerinin yaşatılacağı mahalle konseptiyle inşa edilen projede teslimlerin Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Marmara Denizi’ne kıyısı olan Maltepe’de E-5’in deniz tarafında konumlanan tüm ulaşım akslarına olan yakınlığıyla hayatı kolaylaştırıyor. Modern, çağdaş mimarisi, geniş sosyal donatılar ve yeşil alanlara sahip proje, Sabiha Gökçen Havalimanı, Maltepe İDO Deniz Otobüsü, marina, metro, hızlı tren gibi hava-kara-deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Metrekaresi 7 bin liradan başlıyor…
Dairelerin metrekare fiyatlarının 7 bin liradan başladığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere ‘Evinpark Ada & Tepe Rezidans’ta uygun fiyat ve 0,88 faiz ve 120 ay vade fırsatıyla sunuluyor.

‘Evinpark Ada & Tepe Rezidans’ın sosyal donatıları arasında çocuk parkı, yürüyüş parkuru, fitness center, açılır-kapanır havuz, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeler ve amfitiyatro bulunuyor. Ayrıca projede her daireye ait özel otopark da yer alıyor. 18 bin metrekare arazi üzerine kurulu Evinpark Ada & Tepe Rezidans’ 8 bin metrekare yeşil alana sahip.

http://www.evinpark.com/Bir Cevap Yazın