Zermeram Konya nerede?

zermeram4

Zermeram Evleri projesi Konya Meram ilçesine bağlı Kozağaç Mahallesi’nde inşa edilecek. Seha Yapı imzasını taşıyan Zermeram Evleri Konya projesi 1.077 konut, AVM ve sosyal donatı alanlarından meydana geliyor.

Zermeram Evleri projesi 9 yalı, 35 villa ve 14 set altı dubleks olarak planlandı. Projede bloklar 5-8 kat arasında olacak. Zermeram’da 2+1’lerden, 6,5+1’lere kadar konut tipleri bulunuyor.

Zermeram Konya fiyat listesi 295 bin TL’den başlayarak değişiyor. 300 bin metrekare alanda yükselen Zermeram Evleri üç etap olarak yapılacak. Zermeram’ın ilk etabında 353 konut satışa sunuldu.

Zermeram Evleri’nde birinci etap teslimleri 36 ay sonra gerçekleştiriliyor. Ödeme planına göre yüzde 13’e kadar indirimin yapıldığı Zermeram ödeme planı kapsamında 48 aya kadar firma bünyesinde veya banka kredisi kullanarak taksitli ödemeler yapılıyor.

244 bin metrekare yeşil alanın yer aldığı Zermeram Evleri projesinde golf sahası, biyolojik göletler, meyve bahçeleri, spor alanları, alışveriş alanları, tema bahçeleri, etkinlik meydanı gibi ortak kullanım alanları olacak.

Zermeram Evleri nereye yapılacak?

Zermeram Konya projesi Meram Kozağaç Mahallesi’nde, Antalya Seydişehir Çevreyolu’nun solunda, Kozağaç Parkı’ının ilerisinde, Kozağaç’ın son noktasında inşa ediliyor. Proje, Kozağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yakın konumda yer alıyor.

ADRES: KOZAĞAÇ MAH. YEŞİL BURSA SOK. NO: 8 MERAM / KONYA

zermeram harita

zermeram kroki

Telefon: 444 73 42
Web: http://zermeram.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com