Yenitepe Kadıköy ödeme planı!

yenitepe kadıköy

Yenitepe Kadıköy projesi, İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy’e bağlı Fikirtepe’de kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. Yenitepe Kadıköy projesi Gülsa Holding ve Nuhoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Yenitepe Kadıköy projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. 30 bin metrekare alanda yükselen Yenitepe Kadıköy projesi 5 kat baza üstünde 21 katlı 4 blok olarak tasarlandı.

Yenitepe Kadıköy projesinde 1.100 adet konut yer alıyor. Yenitepe Kadıköy projesinde konutların büyüklükleri 67 metrekare ile 318 metrekare arasında değişiyor.

Yenitepe Kadıköy ödeme planı!

Yenitepe Kadıköy ödeme planı kapsamında 60 aya kadar sıfır faizle ya da konut kredisi kullanarak 120 aya kadar taksitle ödemeler yapılıyor. Yenitepe Kadıköy teslim tarihi Aralık 2016 olarak belirtiliyor.

Yenitepe Kadıköy projesinde metrekare birim fiyatı 7 bin liradan başlıyor. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Yenitepe Kadıköy projesinde konut, ofis ve ticaret alanları yer alıyor.

Yenitepe Kadıköy adres: Halk Sok. Golden Plaza İş Merkezi E Blok No: 4 34742 Sahrayıcedit / İstanbul

Yenitepe Kadıköy satış ofisi
Tel: 444 4 616
Web: www.yenitepe.com.tr
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com