Vadistanbul Park Vadistanbul 3. etap fiyatları!

vadistanbul park4

Vadistanbul projesinin 3. etabı Vadistanbul Park’ta satışlar yakında başlıyor. İstanbul Ayazağa’da yükselen Vadistanbul projesi toplam 424 bin metrekare alanda inşa ediliyor.

Vadistanbul projesinin 1.111 konutluk ilk etabı Vadistanbul Teras 2014 yılında teslim edildi. Projenin ikinci etabı olan Vadistanbul Bulvar’ın ise bu yıl yaz ortasında teslim edilmesi planlanıyor.

Vadistanbul Park Vadistanbul 3. etap fiyatları metrekare birim bazında ortalama 3 bin dolar. Vadistanbul Park’ta 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Vadistanbul Park’ta fiyatlar 730 bin TL’den başlıyor.


VADİSTANBUL PARK GÜNCEL FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Vadistanbul Park Ayazağa projesi Aydınlı, Artaş ve Invest Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Vadistanbul Park projesinde 762 daire, 120 bin metrekare ofis alanı ve 22 bin metrekare ticaret alanı yer alıyor.

Vadistanbul Park Konutları’nın Aralık 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Vadistanbul Park’ta yüzde 25 peşinat ödemesinden sonra, yüzde 1,13 faiz oranıyla banka kredisi kullanılarak taksitlendirme yapılıyor.

Tel: 444 53 35
Web: www.vadistanbul.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Vadistanbul Park fiyat!

vadistanbul park2

Artaş, Aydınlı ve Invest işbirliğiyle yükselen Vadistanbul projesinin üçüncü ve son etabı Vadistanbul Park, bu ay satışa sunulacak. Vadistanbul projesi İstanbul Ayazağa’da yer alıyor.

Vadistanbul projesi 424 bin metrekare arsa alanı üzerinde, üç etap halinde hayata geçiriliyor. İlk etap olan Vadistanbul Teras projesinde teslimler 2014 senesinde yapıldı.

Vadistanbul Park tam fiyat listesi için TIKLAYINIZ!

Vadistanbul Park fiyat!

Vadistanbul Park etabında ortalama metrekare birim fiyatı 9 bin TL olarak olarak belirlendi. Vadistanbul Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipleri olacak.

İkinci etap Vadistanbul Bulvar’da teslimler bu yıl Haziran ayında gerçekleştirilecek. 762 konutun yer aldığı Vadistanbul Park etabında 23 bin 500 metrekare mağaza, 120 bin metrekare ofis alanı planlandı.

Tel: 444 53 35
Web: www.vadistanbul.com
Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com

Vadistanbul Park projesinde metrekare fiyatı 3 bin dolar!

vadistanbulpark

İstanbul Ayazağa’da inşa edilen Vadistanbul projesinin üçüncü etabı Vadistanbul Park, bu ay içerisinde satışa çıkarılacak. Vadistanbul projesi, Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park olmak üzere üç etaptan oluşuyor.

424 bin metrekare alanda yükselen Vadistanbul projesinin ilk etabında teslimler yapıldı. Vadistanbul Bulvar projesi bu yıl Haziran ayında teslim edilecek.

Vadistanbul Park satış ofisi ile 444 53 55’i arayarak irtibata geçebilirsiniz. Vadistanbul Park projesinde 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor.

Vadistanbul Park projesinde ortalama metrekare birim fiyatı 3 bin dolar olarak belirlendi. Vadistanbul Park projesinde 762 daire, 120 bin metrekare ofis alanı ve 23 bin 500 metrekare mağaza alanı olacak.

Tel: 444 53 35
Web: www.vadistanbul.com
Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com

Vadistanbul Park etabında 762 konut olacak!

vadistanbul park

Vadistanbul projesi İstanbul Ayazağa’da Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Invest İnşaat işbirliğiyle inşa ediliyor. Üç etaptan meydana gelen Vadistanbul projesinde, Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park etapları bulunuyor.

1.111 konutluk Vadistanbul Teras etabında teslimler 2014 yılında gerçekleştirildi. Vadistanbul Bulvar projesi Haziran 2016’da teslim edilecek. Bulvar etabında beş yıldızlı otel, ofisler, AVM yer alıyor.

Vadistanbul Park projesinin satışları bu ayın ortasında başlayacak. Vadistanbul Park projesinde 23 bin 500 metrekare mağaza alanı, 120 bin metrekare ofis alanı ve 762 adet konut inşa edilecek. 3+1 ve 4+1’lerin yer aldığı Vadistanbul Park’ta fiyatlar 730 bin TL’den başlıyor.

Kasım 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Vadistanbul Park projesinde yüzde 25 peşinat ödemesi yaparak, kalan tutar banka kredisiyle yüzde 1,13 faiz oranı üzerinden taksitlendirilerek yapılıyor.

Tel: 444 53 35
Web: www.vadistanbul.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Vadistanbul Park’ın lansmanı Ocak’ta!

vadistanbulpark

Artaş, Aydınlı ve Invest Ortaklığı tarafından inşa ediliyor olan Vadistanbul projesi İstanbul Ayazağa’da yükseliyor. Vadistanbul projesinin üçüncü ve son etabı olan Vadistanbul Park Ocak ayının ortasında satışa çıkacak.

Vadistanbul Park projesinde 120 bin metrekare ofis alanı, 22 bin metrekare mağaza alanı yer alıyor. Vadistanbul Park etabında toplam 762 adet konut yer alıyor. Vadistanbul Park’ta 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Vadistanbul Park fiyatları 730 bin TL’den başlıyor. Vadistanbul Park’ta yüzde 25 peşinatla, konut kredisi kullanılarak yüzde 1,13 faizle taksitli ödemeler yapılıyor. Vadistanbul Park etabı Kasım 2018 yılında teslim edilecek.

Vadistanbul projesinin ilk etabı 1.111 konutluk Vadistanbul Teras, 2014 yılında teslim edilmişti. Vadistanbul’un ikinci etabı Vadistanbul Bulvar’da teslimler Haziran 2016 yılında yapılacak.

Tel: 444 53 35
Web: www.vadistanbul.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Vadistanbul Park projesine ön talep toplanıyor!

vadistanbul park

Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve Invest Ortaklığı tarafından inşa ediliyor olan Vadistanbul projesi, İstanbul Ayazağa’da yer alıyor. Vadistanbul parojesi, Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul Park olmak üzere üç etaptan meydana geliyor.

424 bin metrekare alanda yükselen Vadistanbul projesinin ilk etabı olan Vadistanbul Teras Evleri’nde 1.111 adet daire bulunuyor. Vadistanbul Teras Evleri, 2014 yılında teslim edildi.

Vadistanbul Bulvar etabında teslimler Haziran 2016’da yapılacak. 2. etap olan Vadistanbul Bulvar’da 5 yıldızlı otel, cafe, restoranlar, alışveriş merkezi yer alıyor. 3. etap olan Vadistanbul Park projesi için ön talep toplanmaya başladı.

Vadistanbul Park projesinde 120 bin metrekarelik ofis alanı, 22 bin metrekarelik mağaza alanı olacak. Son etap olan Vadistanbul Park projesinde 762 adet konut yer alıyor.

Tel: 444 53 35
Web: www.vadistanbul.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com