Sur Yapı Koşuyolu projesinde metrekare fiyatı 6 bin dolar!

suryapı koşuyolu

Sur Yapı Koşuyolu projesi İstanbul Kadıköy’e bağlı Koşuyolu bölgesinde inşa edilecek. Sur Yapı Koşuyolu projesi Koşuyolu Karting Pisti ve otoparkın yerine yapılacak. Proje Ofton Koşuyolu projesinin karşısında yer alıyor.

İki blok olarak tasarlanan Sur Yapı Koşuyolu projesinde bloklar 23 katlı ve 3-4 katlı olacak. Az katlı yatay bloktaki dairelerin tamamı 1 oda 1 salon dairelerden oluşacak.

Sur Yapı Koşuyolu projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor. Sur Yapı Koşuyolu projesinde 100’e yakın daire olacak. Sur Yapı Koşuyolu teslim tarihi 24 ay sonra olarak belirtiliyor.

Sur Yapı Koşuyolu projesinde metrekare birim fiyatı 6 bin dolardan başlayacak. Sur Yapı Koşuyolu projesinin Ocak 2016 tarihinde satışa çıkarılması planlanıyor.

Sur Yapı Koşuyolu projesi 23 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Sur Yapı Koşuyolu projesinde daire rezervasyonu için 6 bin dolar kapora bırakılıyor. Sur Yapı Koşuyolu’nda dairelerin alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

sur yapı koşuyolu

Tel: 444 5 787
Web: http://www.suryapi.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com