Skyland İstanbul Mart 2017’de teslim!

skyland-istanbul-seyrantepede-069-faiz-imkani

İstanbul’un benzersiz mimari yapıları arasında yerini almaya hazırlanan Skyland İstanbul, rezidans ve ofisleri için, banka veya şirket kredisi avantajıyla kişiye özel ödeme planı fırsatı sunuyor. Eroğlu Gayrimenkul’ün Mart 2017’de teslim edilecek en prestijli karma projesi Skyland İstanbul, kısa bir süre devam edecek kampanyası ile müşterilerine İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Her geçen gün değeri artan yatırım fırsatı
Rezidans, ofis ve konsept bir alışveriş merkezinden oluşan Skyland İstanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam vaad ediyor. Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen proje, konumuyla cezbediyor. TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığıyla Skyland İstanbul; yaklaşık 15 bin kişiyi benzersiz bir yaşamla tanıştırma konusunda son derece iddialı.

Yatırım değeri her geçen gün artan rezidansları, kule ve loft ofislerinin yanında 40 bin m2’lik kiralanabilir alana sahip bir çok özel markaya ev sahipliği yapacak bir de konsept AVM yer alıyor. Mart 2017’de teslim edilecek karma proje, hem İstanbul için hareketli bir merkez olacak, hem de yatırımcısına kazanç sağlayacak.

Her ihtiyaca uygun daireler
1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’da, ister Belgrad Ormanı’na bakmak, isterse eşsiz İstanbul manzarasını izlemek isteyenlere göre tasarlanan rezidanslar ve geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten Teras Evler, ince detaylarla döşenmiş daireleri, sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat sunuyor.

İstenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisler
Skyland İstanbul’un ofis kulesi ise konumu, 360 derece manzarası, teknolojik altyapısı, kafe ve restoranlarıyla, çalışmaktan keyif alınacak bir ortam sunuyor. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması hem TEM otoyolu hem de Cendere yolu üzerinden iki farklı giriş imkanı sunmasıyla trafikten zaman tasarrufu sağlatarak iş dünyası için ulaşım imkanını da kolaylaştırıyor. Kule ofis ve loft ofis seçenekleri sunan projede, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve detaylar mevcut.

Skyland İstanbul’un ofis kulesi yüksek yatırım değeri ve birleştirilerek her katta 2 bin m2’ye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisleriyle benzersiz fırsatlar sunuyor. Yaklaşık 90 bin m2 kiralanabilir alana sahip loft ofisleri 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor

Bugüne kadar İstanbul Lounge, İstanbul Lounge 2, Oksizen Konutları, Florya Ekşinar Konakları, Harmony Towers, Platform Merter ve Yeni Moda Evleri projelerini tamamlayarak müşterilerine teslim eden Eroğlu Gayrimenkul, lokasyonu ve kişiye özel görülmemiş ödeme fırsatıyla fark yaratan Skyland İstanbul projesi ile İstanbul’u dünya markası konumuna getirecek prestijli bir işe imza atıyor.

Web: http://www.skylandistanbul.com/

Skyland İstanbul güncel daire fiyatları!

skyland istanbul2

Mart 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Skyland İstanbul projesi Eroğlu Gayrimenkul imzasını taşıyor. Skyland İstanbul projesi Seyrantepe’de yükseliyor.

Skyland İstanbul Seyrantepe projesinde 0,69 faiz oranı ile banka kredisi kullanarak veya 48 ay vade farkı olmadan taksitle ödemeler yapılıyor.

Skyland İstanbul Eroğlu projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri sunuluyor. Skyland İstanbul Seyrantepe projesinde daire büyüklükleri 50 metrekare ile 322 metrekare arasında değişiyor.

Skyland İstanbul Seyrantepe projesinde AVM, ofis, rezidans alanları bulunuyor. Skyland İstanbul projesinde dairelerin satış fiyatları 650 bin TL’den başlayarak değişiyor.


Skyland İstanbul daire fiyatları!

1+0 daireler 650 bin lira,
1+1 daireler 1 milyon lira,
2+1 daireler 1 milyon 400 bin lira,
3+1 daireler 2 milyon 500 bin lira,
4+1 daireler 4 milyon 500 bin liradan başlıyor.

Adres : Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli/İstanbul

Tel : 0212 289 89 99
Web : http://skylandistanbul.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Skyland İstanbul Seyrantepe fiyat listesi!

skyland istanbul3

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul projesi 46 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor. Skyland İstanbul projesi Seyrantepe’de Türk Telekom Arena Stadı’nın hemen yanında yükseliyor.

Skyland İstanbul Rezidans projeside 830 daire, 300 odalı otel ve 504 ofis olacak. Skyland İstanbul Rezidans projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Skyland İstanbul Seyrantepe fiyat listesi 650 bin TL’den başlayarak değişiyor. Skyland İstanbul Rezidans projesinde daire teslimleri bu yıl sonu gerçekleştiriliyor.

Yüzde 30 peşinatla 48 ay vade farksız taksitlendirmenin yapıldığı Skyland İstanbul Rezidans projesinde yüzde 25 peşinat ödemesi 2017’ye ötelenip, kalan tutar için banka kredisi seçeneği de sunuluyor.

Skyland İstanbul Seyrantepe fiyat listesi!

1+0 daireler 650 bin TL
1+1 daireler 1 milyon TL TL’den
2+1 daireler 1 milyon 400 bin TL
3+1 daireler 2 milyon 400 bin TL
4+1 daireler 4 milyon 500 bin TL’den başlıyor.

Adres : Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe Şişli/İstanbul

Tel : 0212 289 89 99
Web : http://skylandistanbul.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com