Esenyurt Self İstanbul Evleri iletişim!

self-istanbul6

Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Self İstanbul projesi, 609 konut ve 58 ticari birimden meydana geliyor. Self İstanbul projesinde daireler 24 ay sonra teslim ediliyor.

İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen Self İstanbul projesi Beylikdüzü-Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Self İstanbul projesinde ön talepler toplanıyor.

Mart ayında satışa sunulacak olan Self İstanbul projesinde satışlar, Sembol İstanbul’un satış ofisinden yapılıyor. Self İstanbul projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Yüzde 85’i yeşile ayrılan Self İstanbul projesinde yürüyüş yolları, sauna, fitness, yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanı, spor alanları gibi sosyal donatılar olacak.

Esenyurt Self İstanbul Evleri iletişim!
Tel: 444 61 10
Web: http://www.selfistanbul.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Karden Self İstanbul Mart’ta satışa çıkacak!

self-istanbul

İstanbul Esenyurt’ta Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde yükselen Self İstanbul projesi Karden İnşaat imzası taşıyor.

Mart ayında satışları başlayacak olan Self İstanbul projesinde teslimler 24 ay sonra gerçekleşecek. Karden Self İstanbul projesi 609 daire ve 58 ticari üniteden oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan Self İstanbul projesi için ön talepler alınmaya başladı. Esenyurt Self İstanbul’un satışları Sembol İstanbul satış ofisinden gerçekleştiriliyor.

Fitness, sauna, spor alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanı ve kapalı otopark gibi sosyal imkanlar sunan Self İstanbul projesinin yüzde 85’i yeşil alan olarak planlandı.

Satış Ofisi adres: Zafer Mahallesi , Haramidere Yolu Caddesi, No:28 , Sembol İstanbul Çarşı, D. No : 45, P.K. : 34513 , Esenyurt / İSTANBUL

Tel: 444 61 10
Web: http://www.selfistanbul.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Self İstanbul Esenyurt iletişim!

self istanbul karden

İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Self İstanbul projesi Karden İnşaat tarafından inşa ediliyor. Self İstanbul Evleri projesi Esenyurt Haramidere’de Adile Naşit Bulvarı üzerinde yer alıyor.

Self İstanbul Evleri projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Self İstanbul Evleri için projenin internet sitesinden ön talep toplanıyor.

Detayların belli olmadığı Self İstanbul Evleri Esenyurt projesi, Babacan Premium Evleri’nin yanında yer alıyor. Self İstanbul Esenyurt projesinde konut ve ticari birimler olacak.

Self İstanbul Esenyurt iletişim
Tel: 444 6 110
Web: http://www.selfistanbul.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com