Karden Self İstanbul Mart’ta satışa çıkacak!

self-istanbul

İstanbul Esenyurt’ta Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde yükselen Self İstanbul projesi Karden İnşaat imzası taşıyor.

Mart ayında satışları başlayacak olan Self İstanbul projesinde teslimler 24 ay sonra gerçekleşecek. Karden Self İstanbul projesi 609 daire ve 58 ticari üniteden oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan Self İstanbul projesi için ön talepler alınmaya başladı. Esenyurt Self İstanbul’un satışları Sembol İstanbul satış ofisinden gerçekleştiriliyor.

Fitness, sauna, spor alanları, yüzme havuzu, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanı ve kapalı otopark gibi sosyal imkanlar sunan Self İstanbul projesinin yüzde 85’i yeşil alan olarak planlandı.

Satış Ofisi adres: Zafer Mahallesi , Haramidere Yolu Caddesi, No:28 , Sembol İstanbul Çarşı, D. No : 45, P.K. : 34513 , Esenyurt / İSTANBUL

Tel: 444 61 10
Web: http://www.selfistanbul.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Esenyurt Self İstanbul teslim tarihi!

self istanbul karden

Self İstanbul projesi Karden İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt-Haramidere bölgesinde inşa ediliyor. Self İstanbul Esenyurt projesinde konut ve ticari alanlar olacak.

Esenyurt Self İstanbul projesi için ön talep toplanılmaya başlandı. Self İstanbul Esenyurt’ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Esenyurt Self İstanbul teslim tarihi 24 ay sonra olarak belirtiliyor. Self İstanbul Evleri projesi Adile Naşit Bulvarı üzerinde, Babacan Premium projesinin yanında inşa ediliyor.

Tel: 444 6 110
Web: http://www.selfistanbul.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com