Resim İstanbul Evleri’nde yüzde 2 peşinat fırsatı!

resim-istanbul-nefes

Ortadoğu Grup, Aydos Ormanı’nın yanı başında yaşamak isteyenler için 31 Ekim’e kadar uzattığı peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasının yanı sıra yüzde 2 peşinatla, Temmuz 2017’ye kadar geri ödemesiz daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Resim İstanbul’un 2. etabı olan Resim İstanbul Orman’da ise hemen tapu 3 ay sonra teslim avantajı bulunuyor.Resim İstanbul’da yapılan kampanya dahilinde 36 ay şirket finansmanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor.

Hem doğanın içinde sağlıklı yaşamak hem de merkezi noktalara kolay ulaşmak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 bloktan oluşuyor. Her katta üç dairenin olduğu ve 2+1 ile 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul Nefes’te, daire fiyatları ise 491 bin ile 683 bin lira arasında değişiyor. Resim İstanbul Projesi’nin premium etabı olarak nitelendirilen Resim İstanbul Nefes’te daireler ise 118 metrekareden başlayıp 187 metrekareye kadar çıkıyor.

Doğayla İç İçe, Sağlıklı Bir Yaşam

Doğanın tam kalbinde yaşamak ama İstanbul’un dinamik yapısından da kopmamak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Nefes, açık ve kapalı alanlarıyla sakinlerine dopdolu bir yaşam sunuyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılında

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılının Temmuz ayında yapılacak.

Web: https://www.resimistanbul.com/

Resim İstanbul Nefes fiyat listesi!

resim istanbul

3. etaptan meydana gelen Resim İstanbul’un son etabı Resim İstanbul Nefes satışa sunuldu. Toplam 1.394 daireden oluşan Resim İstanbul’un Nefes etabında 436 daire bulunuyor.

Resim İstanbul Nefes projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Sancaktepe’de yükseliyor. Ortadoğu Grup imzasını taşıyan Resim İstanbul Nefes projesi Mart 2017’de teslim edilecek.

Resim İstanbul Nefes projesinde 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Resim İstanbul Nefes fiyat listesi 2+1’lerde 503 bin 950 bin liradan, 3+1’lerde 728 bin 800 liradan başlayarak değişiyor.

Resim İstanbul Nefes ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ödemesinden sonra kalan tutar firma bünyesinde 48 ay vade farkı olmadan taksitli olarak ödeniyor.

Tel: 444 53 18
Web: http://resimistanbul.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com