Bağdat Caddesi Park Residences Cadde ev fiyatları!

park-residences-cadde

Park Residences Cadde projesi İstanbul Kadıköy’de Bağdat Caddesi’nde yer alıyor. Birleşik Gayrimenkul’ün sahip olduğu Park Residences Cadde projesi 341 daireden oluşuyor.

44 bin metrekare alanda hayata geçirilen Park Residences Cadde projesi 44 katlı dört blok olarak inşa edildi. Projede dairelerin teslimleri hemen yapılıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Park Residences Cadde projesinde dairelerin büyüklükleri 102 ila 690 metrekare arasında değişiyor.

Park Residences Cadde Kadıköy’de yüzde 10 peşinat ödemesinden sonra, 15, 30 ve 60. aylarda üç ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 50 konut bedeli 150 ay vade ile taksitli olarak ödeniyor.

Park Residences Cadde ev fiyatları 498 bin dolardan başlayarak değişiyor. Park Residences Cadde’de metrekare birim fiyatı 4 bin 500 dolar ile 8 bin 500 dolar arasında belirlendi.

Adres: Göztepe Mah. Mehmet Şeyda Sok. No: 2/1 Kadıköy – İstanbul

Tel: 0216 504 18 80
Web: parkresidencescadde.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Kadıköy Park Residences Cadde daire fiyatları 2016!

park-residences-cadde4

Park Residences Cadde projesi İstanbul Kadıköy’e bağlı Göztepe’de inşa edildi. Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde projesi 341 daireden oluşuyor.

44 bin metrekare alanda hayata geçirilen Park Residences Cadde projesi 44 katlı dört bloktan meydana geliyor. Park Residences Cadde’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Kadıköy Park Residences Cadde daire fiyatları 498 bin dolardan başlangıç gösteriliyor. Park Residences Cadde’de dairelerin metrekare fiyatı 4 bin 500 dolar ile 8 bin 500 dolar arasında değişiyor.

Kadıköy Park Residences Cadde projesinde teslimler hemen yapılıyor. Projede konut büyüklükleri 102 ila 690 metrekare arasında değişiyor.

Kadıköy Park Residences Cadde ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşinat verildikten sonra, 15, 30 ve 60. aylarda yapılan ara ödemelerde yüzde 50’lik kısım ödenmiş oluyor. Kalan yüzde 50 tutar, 150 ay taksitlendiriliyor.

Adres: Göztepe Mah. Mehmet Şeyda Sok. No: 2/1 Kadıköy – İstanbul

Tel: 0216 504 18 80
Web: parkresidencescadde.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Park Residences Cadde kampanya fiyatları 2016!

park-residences-cadde4

44 katlı dört bloktan oluşan Park Residences Cadde projesinde 341 konut bulunuyor. Park Residences Cadde projesi İstanbul Kadıköy-Göztepe’de Bağdat Caddesi’nde yer alıyor.

Park Residences Cadde projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri sunuluyor. Park Residences Cadde’de dairelerin alanları 102 metrekare ile 690 metrekare arasında belirlendi.

Park Residences Cadde projesinde yüzde 10 peşinattan sonra, 15, 30 ve 60. aylarda ara ödemeler yapılıyor. Yüzde 50 kısım 150 aya kadar vadelendiriliyor.

Park Residences Cadde kampanya fiyatları 498 bin dolardan başlayarak değişiyor. Hemen teslim edilen Park Residences Cadde’de metrekare birim fiyatı 4 bin 500 dolar ile 8 bin 500 dolar aralığında değişiklik gösteriyor.

Yüzme havuzu, sauna, fitness, çocuk oyun alanı, otopark gibi sosyal donatıların yer aldığı Park Residences Cadde projesi 44 bin metrekare alanda inşa edildi.

Adres: Göztepe Mah. Mehmet Şeyda Sok. No: 2/1 Kadıköy – İstanbul

Tel: 0216 504 18 80
Web: parkresidencescadde.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Park Residences Bağdat Caddesi ödeme kampanyası!

park residences cadde

Bağdat Caddesi’nde seçkin yaşam tarzına yeni bir soluk getiren Park Residences Cadde, lüks rezidans satışında bir ilke  imza atıyor. Rezidans fiyatlarının 498 bin dolardan başladığı projede, ödeme vadesi 150 aya kadar uzatıldı. Bu ayrıcalıklı kampanya ile Park Residences Cadde’de kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahibi olduğu Park Residences Cadde’de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’un en gözde lokasyonunda yer alan ve 20 bin metrekare yeşil alana sahip  projede eşine az rastlanan bir kampanya başlıyor. Rezidans fiyatlarının 498 bin dolardan başladığı Park Residences Cadde’de kira öder gibi rezidans sahibi olmak artık mümkün. Kampanya kapsamında rezidans sahibi olmak isteyenlere 150 ay vade imkanı sunuluyor. Bağdat Caddesi’nin kalbinde yer alan Park Residences Cadde’de müşterilere sunulan bu kampanya lüks konut segmentinde bir ilk. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, Park Residences Cadde’de kiralamaların dolar üzerinden yapıldığını belirterek “Rezidansların hem dolar hem de yüksek kira getirisinin olması müşterilerimize en efektif kazancı sunmamızı sağlıyor” dedi.

YÜZDE 10 PEŞİNAT KALANI 150 AY VADE

Park Residences Cadde’de rezidans sahibi olmak artık çok kolay. Rezidans bedelinin yüzde 10’u peşin verildiği takdirde, kalan borcu 150 ay vade şeklinde ödemek mümkün. Kampanya sayesinde Bağdat Caddesi’nin kalbinde yer alan ve lüks konut kavramına farklı bir bakış açısı getiren Park Residences Cadde’de kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz. Üstelik peşinatın hemen ardından rezidansın kat mülkiyet tapusunu da üzerinize alabiliyorsunuz. Ödemeler istenirse dolar istenirse TL üzerinden yapılabiliyor. Park Residences Cadde’ye yer alan ve 150 metrekarenin üzerindeki konutlarda KDV yüzde 8. Projede ‘haute couture’ elbise diker gibi kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

KİRACILI SATILIK REZİDANSLAR KENDİ KENDİNİ ÖDÜYOR

Park Residences Cadde yatırımcılar içinde büyük avantajlar sunuyor. Projede kira kontratı olan satılık rezidanslar mevcut. Bu tür bir yatırımın tercih edilmesi durumunda ise rezidans bedelinin yarısını kiracı otomatik olarak ödüyor. Dolayısıyla yüzde 10 peşinatla birlikte 15, 30 ve 60’ıncı aylarda yapılacak olan balon ödemelerle rezidans bedelinin yüzde 50’sinin tamamlanmasıyla, kalan yüzde 50’lik kısmı rezidansın kira geliri ile kapatabilmek mümkün.

ÇAĞDAŞ MİMARİYE SAHİP SOSYAL ALANLAR

44 katlı 4 bloktan oluşan proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. Park Residences Cadde, çağdaş mimariye sahip, her biri 44 katlı dört binadan oluşuyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına hitap eden rezidanslar, iki çeşit 1+1  2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 ve penthouse seçenekleri bulunuyor.

PANORAMİK İSTANBUL MANZARASI

Park Residences Cadde, eşsiz manzarasıyla Yeşilköy’den tarihi yarımadaya kadar tüm İstanbul’u panoramik bir şekilde ayağınıza getiriyor. Bağdat Caddesi’nin kalbinde yer alan Park Residences Cadde, bulunduğu lokasyon gereği İstanbul’un her bölgesine yarım saatlik deniz ulaşım mesafesinde yer alıyor. Proje hayatın tam içinde yer alıyor. Bağdat Caddesi’ndeki en seçkin restoranlar, kafeler ve butikler Park Residences Cadde ile hemen elinizin altında… Ayrıca İstanbul’un gözde marinalarından Kalamış Marina’nın da projenin hemen yanı başında yer alması, Park Residences Cadde’ye ayrı bir önem kazandırıyor. Yaşamı özel bir ayrıcalığa dönüştüren, her detayı incelikle düşünülmüş ve kusursuz bir hayat sunan Park Residences Cadde sizleri bekliyor.

ULAŞIM PROJELERİYLE DEĞERİNE DEĞER KATACAK

Yüzde 10 peşinatın verildiği anda tapu teslimi gerçekleştirilen Park Residences Cadde bölgesinde hiç bir projenin sahip olmadığı 20 dönümlük dev bir yeşil alana sahip. Güvenlik açısından da birçok uluslar arası güvenlik araştırmalarından tam not alarak geçen Park Residences Cadde, yatırımcılar için de büyük prim imkanı veriyor. Yeni oluşan bölgelerin aksine, Bağdat Caddesi gibi değeri belli olan bir lokasyonda bulunan proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Marmaray hızlı tren ile yeni metro hatları ve Avrasya Tüneli gibi dev ulaşım projeleriyle de değerine değer katacak.

Adres: Göztepe Mah. Mehmet Şeyda Sok. No: 2/1 Kadıköy – İstanbul

Tel: 0216 504 18 80
Web: parkresidencescadde.com