Reisdere Jardin Eden Çeşme Villaları!

jardin eden çeşme3

Jardin Eden Çeşme Villaları projesi Pana Yapı tarafından İzmir Çeşme ilçesine bağlı Reisdere Mahallesi’nde yükseliyor. Jardin Eden Çeşme Villaları projesi 124 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor.

Jardin Eden Çeşme Villaları projesi Şifne Koyu manzarasını görüyor. Jardin Eden Çeşme Villaları projesi 120 villa, 6 konakta 40 rezidans ve bir apart otelden meydana geliyor.

Jardin Eden Çeşme Villaları projesinde 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon konut tiplerinden oluşuyor. Jardin Eden Çeşme Villaları’nda konutların alanları 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor.

Jardin Eden Çeşme Villaları projesinde ön talep sürecine özel yüzde 25 indirimle satışlar yapılıyor. Jardin Eden Çeşme Villaları projesinin toplam inşaat alanı 35 bin metrekare.

Jardin Eden Çeşme Villaları projesinde her bir villa 1000 metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Projedeki villaların kendisine ait özel yüzme havuzu olacak.

Jardin Eden Çeşme Villaları projesinde cafeler, restoranlar, çocuk oyun bahçesi, fitness, sauna, yüzme havuzu, çarşı alanı, yürüyüş yolları, gastronomi mutfağı gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Jardin Eden Çeşme Villaları adres: 6001. Sk, Reisdere Mahallesi, 35930 Çeşme İzmir

İzmir Jardin Eden Çeşme iletişim
Telefon: 444 8011
Web: http://www.jardineden.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Çeşme Jardin Eden satılık!

jardin eden çeşme3

Pana Yapı tarafından inşa ediliyor olan Çeşme Jardin Eden projesi İzmir Çeşme’ye bağlı Reisdere Mahallesi’nde yükseliyor. Çeşme Jardin Eden projesi 124 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor.

Çeşme Jardin Eden projesinin toplam inşaat alanı 35 bin metrekare. Şifne Koyu manzaralı Çeşme Jardin Eden projesinde 120 villa, 6 konakta 40 rezidans ve bir apart otel yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden satılık!

Çeşme Jardin Eden satılık 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon konut tiplerinden oluşuyor. Çeşme Jardin Eden projesinde konutlar 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor.

Ön taleplerin toplandığı Çeşme Jardin Eden projesinde ön satışta yüzde 25 indirim avantajı sunuluyor. Çeşme Jardin Eden projesinde her villanın kendine özel yüzme havuzu olacak. Villaların her biri 1000 metrekare arsa alanında inşa edilecek.

Pana Yapı Çeşme Jardin Eden satış ofisi ile 444 8 011 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Çeşme Jardin Eden projesinde gastronomi mutfağı, spa merkezi, çarşı, fitness, çocuk oyun bahçesi, cafe, restoran gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden Evleri adres: 6001. Sk, Reisdere Mahallesi, 35930 Çeşme İzmir

Telefon: 444 8011
Web: http://www.jardineden.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com