Modda Senkron proje bilgileri!

İstanbul’un Anadolu yakasında Ataşehir ile Ümraniye arasında yükselen Modda Senkron projesi Dekon İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Modda Senkron Ataşehir projesi 168 adet konut ve ticari birimlerden meydana geliyor. Modda Senkron’da ticari birimler, blokların altında olacak.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda olan Modda Senkron projesi 12 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Modda Senkron projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçeneği sunuluyor.

Tel: 0216 364 00 12
Web: http://moddasenkron.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Senkronunu Tutturan Proje: Modda Senkron!

12 bin metrekare alanda hayata geçirilen Modda Senkron projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Ataşehir ile Şerifali arasında inşa ediliyor.

Modda Senkron projesi Dekon İnşaat imzasını taşıyor. 1+1 ve 2+1’lerin yer aldığı Modda Senkron projesinde ön talep alımları başladı. Modda Senkron projesi 168 daire ve mağazalardan meydana geliyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne çok yakın konumda olan Modda Senkron projesinde satış süreci henüz başlamadı.

Tel: 0216 364 00 12
Web: http://moddasenkron.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Modda Senkron Ataşehir’e ön talep toplanıyor!

İstanbul’un Anadolu yakasında Ataşehir ile Ümraniye-Şerifali arasında inşa edilecek olan Modda Senkron projesi Ontan İnşaat ve Dekon İnşaat Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Proje 12 bin metrekare alanda yükseliyor.

Modda Senkron projesine ön talepler toplanıyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda yer alan Modda Senkron projesinde satışlar yakında başlayacak. Modda Senkron projesinin detayları yakında sitemizde yer alacak.

Tel: 0216 527 53 44
Web: http://moddasenkron.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com