Modda Senkron nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un Anadolu yakasında Ataşehir ile Ümraniye arasında yer alan Modda Senkron projesi, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda yükseliyor.

Modda Senkron projesi 168 daire ve ticari birimlerden oluşuyor. Modda Senkron Ataşehir projesinde mağazalar blokların altında olacak.

Dekon İnşaat tarafından hayata geçirilen Modda Senkron projesi için ön talepler toplanıyor. Modda Senkron projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuluyor.

12 bin metrekare alanda inşa edilecek olan Modda Senkron projesinde fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark, yüzme havuzu gibi sosyal donatılara yer veriliyor. Projenin fiyat ve ödeme bilgileri henüz netleşmedi.

Modda Senkron nasıl gidilir?

Modda Senkron projesi, Şenol Güneş Bulvarı Caddesi üzerinde Ataşehir’e giderken, karşınıza çıkan Ataşehir ve Ümraniye sapağına gelince, Ümraniye sapağından girince hemen yanınızda kalıyor.

Tel: 0216 364 00 12
Web: http://moddasenkron.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Senkronunu Tutturan Proje: Modda Senkron!

12 bin metrekare alanda hayata geçirilen Modda Senkron projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Ataşehir ile Şerifali arasında inşa ediliyor.

Modda Senkron projesi Dekon İnşaat imzasını taşıyor. 1+1 ve 2+1’lerin yer aldığı Modda Senkron projesinde ön talep alımları başladı. Modda Senkron projesi 168 daire ve mağazalardan meydana geliyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne çok yakın konumda olan Modda Senkron projesinde satış süreci henüz başlamadı.

Tel: 0216 364 00 12
Web: http://moddasenkron.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Modda Senkron Dekon İnşaat Projesi!

Dekon İnşaat tarafından hayata geçirilen Modda Senkron projesinin resmi internet adresinden için ön talepler toplanıyor. 168 daire ve mağazaların yer aldığı Modda Senkron’da 1+1 ve 2+1 seçenekleri sunuluyor.

Modda Senkron projesi İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir ve Ümraniye arasında yer alıyor. Modda Senkron projesi, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu yükseliyor.

12 bin metrekare alanda inşa edilecek olan Modda Senkron projesinde çeşitli sosyal donatılar olacak. Modda Senkron projesinde satışlar henüz başlamadı.

Tel: 0216 364 00 12
Web: http://moddasenkron.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com