Ümitköy Koordinat Çayyolu fiyatları!

koordinat çayyolu2

Ekonomik sıkıntıların olduğu dönemlerde atılan doğru adımların önemine işaret eden YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, inşaat sektörünün son birkaç aydan bu yana gösterdiği sağlam duruşun Türkiye ekonomisi için çok önemli olduğunu kaydetti.

Özellikle yılın son 4 ayında başlatılan konut kampanyalarının sektördeki hareketliliğe ciddi etkisi olduğunu anımsatan Çankaya, şunları söyledi:

“Gerçek konut alıcısının ortaya çıktığı; birikimlerini gayrimenkulde değerlendirmek isteyenlerin hızlı davrandığı ve karlı çıktığı bir dönem yaşadık. Başlatılan konut kampanyaları alıcıları harekete geçirdi. Biz de Koordinat Çayyolu projemizde söz konusu hareketliliği birebir gözlemledik. İnşaat sektörü, yaşanan olumsuzluklara karşı Türk ekonomisini ayakta tutan en önemli güçlerden oldu.”

Emlak Konut GYO işbirliği ile inşa ettikleri Koordinat Çayyolu projesinin satışa başladığı günden bu yana Ankaralılar’ın dikkatini çektiğini ifade eden Çankaya, “Başkent Ankara’nın en gözde yerleşim yerlerinden Ümitköy’de inşa ettiğimiz projemiz görücüye çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gördü. Emlak Konut GYO’nun başlattığı kampanya da yükselen satış grafiğimizin daha da ivme kazanmasını sağladı. Kısa sürede projemizin yüzde 32’sinin satışını tamamladık. Cazip kampanyalarımız 2017’de de devam edecek” dedi.

*Koordinat Çayyolu’nda 1+1’ler 435 bin TL’den, 2+1’ler 525 bin TL’den başlayarak değişiyor.

Web: http://koordinatcayyolu.com.tr/

Koordinat Çayyolu Ümitköy projesinde ön talep zamanı!

koordinat çayyolu

YP İnşaat, Emlak Konut GYO’nun Ağustos 2015 yılında yaptığı Ankara Çayyolu arsa ihalesini 180 milyon TL teklifle kazanmıştı. YP İnşaat, aldığı arsa üzerine yapacağı projesi Koordinat Çayyolu adıyla satışa sunacak.

Mayıs ayında satışların başlaması beklenen Koordinat Çayyolu projesi için ön talep toplanıyor. Koordinat Çayyolu projesi 47 bin 653 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Konut ve ticaret alanlarının yer aldığı Koordinat Çayyolu projesinde yaklaşık 400 konut olacak. Koordinat Çayyolu projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tipleri bulunuyor.

Tel: 0312 496 01 06
Web: http://koordinatcayyolu.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com