Çeşme Jardin Eden satılık!

jardin eden çeşme3

Pana Yapı tarafından inşa ediliyor olan Çeşme Jardin Eden projesi İzmir Çeşme’ye bağlı Reisdere Mahallesi’nde yükseliyor. Çeşme Jardin Eden projesi 124 bin metrekare arsa alanında inşa ediliyor.

Çeşme Jardin Eden projesinin toplam inşaat alanı 35 bin metrekare. Şifne Koyu manzaralı Çeşme Jardin Eden projesinde 120 villa, 6 konakta 40 rezidans ve bir apart otel yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden satılık!

Çeşme Jardin Eden satılık 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 6 oda 2 salon konut tiplerinden oluşuyor. Çeşme Jardin Eden projesinde konutlar 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor.

Ön taleplerin toplandığı Çeşme Jardin Eden projesinde ön satışta yüzde 25 indirim avantajı sunuluyor. Çeşme Jardin Eden projesinde her villanın kendine özel yüzme havuzu olacak. Villaların her biri 1000 metrekare arsa alanında inşa edilecek.

Pana Yapı Çeşme Jardin Eden satış ofisi ile 444 8 011 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Çeşme Jardin Eden projesinde gastronomi mutfağı, spa merkezi, çarşı, fitness, çocuk oyun bahçesi, cafe, restoran gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

Çeşme Jardin Eden Evleri adres: 6001. Sk, Reisdere Mahallesi, 35930 Çeşme İzmir

Telefon: 444 8011
Web: http://www.jardineden.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Jardin Eden Çeşme projesinin ilk görselleri!

jardin eden çeşme3

Pana Yapı, İzmir Çeşme ilçesine bağlı Reisdere’de hayata geçireceği Jardin Eden Çeşme projesi için ön talep topluyor. Jardin Eden Çeşme projesi Şifne Koyu’na yakın konumda yer alıyor.

Jardin Eden Çeşme projesi 120 adet villa, 6 konakta toplam 40 rezidans daire ve bir apart otelden meydana geliyor. Jardin Eden Çeşme projesinde villaların her biri 1000 metrekare alanda kendi yüzme havuzuna sahip olacak şekilde inşa ediliyor.

Eski taş evlerin mimarisi yansıtılan Jardin Eden Çeşme projesinde 3+1, 4+1 ve 6+2 konut seçenekleri bulunuyor. Jardin Eden Çeşme projesinde konutların büyüklükleri 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor.

124 bin metrekare arsa alanında yükselen Jardin Eden Çeşme projesinde çarşı, spa merkezi, fitness salonu, çocuk oyun bahçesi, cafe, restoran, gastronomi mutfağı yer alıyor.

Ilıca Plajı’na 2 kilometre mesafede yer alan Jardin Eden Çeşme projesinde toplam inşaat alanı 35 bin metrekare olarak belirlendi. Jardin Eden Çeşme projesinde lansman öncesi ön talepte bulunanlara yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor.

Jardin Eden Çeşme Villaları adres: 6001. Sk, Reisdere Mahallesi, 35930 Çeşme İzmir

jardin eden çeşme

jardin eden çeşme2

jardin eden çeşme3

jardin eden çeşme4

jardin eden çeşme5

Jardin Eden Çeşme iletişim
Telefon: 444 8011
Web: http://www.jardineden.com.tr/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com