Yakacık Hill Kartal satılık!

hill kartal

2 blok halinde yükselen Hill Kartal projesinde bloklar 13 ve 28 katlı olarak belirlendi. İstanbul Kartal ilçesine bağlı Yakacık bölgesinde inşa edilen Hill Kartal projesi Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı’nın imzasını taşıyor.

Hill Kartal REzidans projesinde yüzde 25 peşinat 1 yıl sonra ödenirken, kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor. Bir başka seçenekte ise yüzde 40 peşinattan sonra firma bünyesinde 60 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Hill Kartal Yakacık projesi Haziran 2018 yılında teslim ediliyor. Hill Kartal Rezidans Yakacık’ta 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Hill Kartal’ta fiyatlar 427 bin liradan başlıyor.

Projede dairelerin alanları 77 metrekare ile 128 metrekare aralığında değişiyor. Hill Kartal Yakacık projesi 193 adet rezidans daireden meydana geliyor.

5 bin 821 metrekare alanda hayata geçirilen Hill Kartal’da sinema salonu, çocuk bakım ünitesi, yüzme havuzu, fitness, sauna, squash salonu, toplantı odaları gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.

Hill Kartal adres: Hürriyet Mah. Çalıkuşu Sok. No: 40 Kartal/ Yakacık/ İSTANBUL

Telefon: 444 90 61
Web: www.hillkartal.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Hill Kartal Rezidans’ta Ramazan’a özel 3 farklı fırsat paketi!

cam002-Recovered copy (1155 x 649)

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile iş, yaşam ve eğlence merkezlerinin tam ortasında Kartal’da yükselen Hill Kartal projesinde Ramazan ayına özel 3 ayrı fırsat paketi hazırlandı. Her noktaya kara, deniz ve hava yoluyla kolay ulaşım sağlayan projeden ev almak isteyenler üçlü fırsattan istediğini seçip konut sahibi olabilecek

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı, ramazan ayının bereketini konut alıcısının cebine de yansıtmak için ramazan ayına özel birbirinden cazip 3 ayrı kampanya paketi hazırladı. 3’lü fırsatı hazırlarken her bütçeyi düşündüklerini belirten Almalar-İskurt-Nergo Ortak Girişim Başkanı Hikmet Alma, “Ramazan ayı bolluk, bereket ve paylaşmayı simgeliyor. Biz de bu özel ayda bizden ev almak isteyen ancak bütçesini denkleştirmede zorlanan konut alıcısına kolaylık sağlamak istedik. Projemiz kara, hava ve deniz yoluyla her yere yakın mesafede yer alıyor. E-5 Karayolu’na ve Pendik Metro İstasyonu’na 2 dakika, İDO Pendik Yalova iskelelerine ve Pendik Marina’ya 4 dakika, Kartal Metro İstasyonuna ve TEM Otoyolu’na 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 12 dakika mesafede bulunuyor. Projenin kendi içinde ise zamanla yarışanlar için heliport pisti ve elektrikli araçlar için otoparklarda şarj üniteleri yapıyoruz. Kısacası projemiz kolay ödeme planının yanısıra yatırımcıya yüksek kazancın da kapısını aralıyor” şeklinde konuştu.

60 ay sıfır faiz

Kampanya dahilinde hazırlanan fırsat paketlerinde taksitleri 1 yıl ötelemek isteyenler için konut bedelinin yüzde 25’inin peşin ödenmesi gerekiyor. Geri kalan bakiye, 1 yıl sonra kredi kullandırılarak ödenebiliyor. Konutu faiz ödemeden uzun vadede satın almak isteyenlere yönelik hazırlanan ikinci fırsat paketinde konut bedelinin yüzde 40’ı peşin ödeniyor, geri kalan miktar firma bünyesinde sıfır faizle 60 ay vadelendiriliyor. Şirket, konutu peşin almak isteyen alıcıları da unutmadı. Son fırsat paketi tamamı peşin alımlar için hazırlandı. Bu tür bir alımda yüzde 10+yüzde 10 indirim uygulanacağı duyuruldu.

Teslimler Haziran 2018’de

Projede fiyatlar 427 bin liradan başlıyor. Teslim tarihi Haziran 2018 olarak planlanıyor. Hill Kartal’da 28 ve 13 katlı 2 blokta toplam 193 konut bulunuyor. Daire metrekareleri 77 ile 128 metrekare arasında. 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan kat planları isteğe göre 1+1’e veya 4+1’e çevrilebiliyor. Proje kapsamında 4 bin 685 metrekare açık alanda iki çocuk parkı, açık fitness alanı, basketbol-veleybol sahası, tenis kortu, cafeler ve yürüyüş alanları bulunuyor. 900 metrekare kapalı alanda kapalı yüzme havuzu, fitness, bay-bayan sauna, buhar odaları, squash salonu, bilardo, masa tenisi, manzara cafeler, sinema salonu, çocuk bakım ünitesi, özel günler için ses odası ve 3 adet toplantı salonları, cesaret yolu ve konut alıcısını yıldızlarla buluşturan teleskop yer alıyor.

444 90 61
www.hillkartal.com

Hill Kartal projesinde 3 farklı ödeme kampanyası!

hillkartal001 (1)

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı, hazırladığı 3 farklı kampanya ile yatırımcısına ev almayı kolaylaştırdı. Kartal’da yükselen Hill Kartal’da peşinatsız ev fırsatı için dev kampanya başladı. Kampanyalardan yararlanmak isteyenler 10 bin lira ön ödeme, faizsiz ve vade farksız 60 ay vade veya peşin ödemede yüzde 10 artı yüzde 10 indirim seçeneklerinden istediğini alabilecek.

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı tarafından Kartal’da projelendirilen, adalar ve Aydos Ormanı manzarasına hâkim Hill Kartal’da, konut alıcısına ‘yok artık’ dedirtecek dev bir kampanya başladı. Ev almayı kolaylaştıran kampanya kapsamında konut alıcısına birbirinden cazip 3 ayrı seçenek sunuluyor. Seçeneklerden ilki peşinatı az olanlara yönelik olarak hazırlandı. Buna göre konut almak isteyenler 10 bin lira peşinatla ev alabilecek. Bu kampanyadan yararlananlar konut bedelinin yüzde 25’ini sene sonunda, yüzde 15’ini teslimde, geriye kalan yüzde 60 bakiyeyi ise 2016 sonunda banka kredisi kullanarak, 2017’de ilk taksidini ödeyecek.

Faizsiz ödemeye 60 ay vade

Konut bedelinin yüzde 50’sini peşin verenler ise geri kalan bakiyeyi faiz ve vade farkı ödemeden 60 eşit vadeye bölerek ödeme yapabilecek. Şirket konut bedelinin tamamını peşin ödeyenlere de yüzde 10 artı yüzde 10 indirim yapacak.

İddiasını projeye yansıttı

Hill Kartal’da 28 ve 13 katlı 2 blokta toplam 193 konut bulunuyor. Daire metrekareleri 77 ile 194 metrekare arasında değişiyor. 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan kat planları isteğe göre 1+1’e veya 4+1’e ve 5+1’e çevrilebiliyor. Fiyatlar 336 bin liradan başlıyor. Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı Başkanı Hikmet Alma, şirket olarak iddialı projelere imza atmak için yola çıktıklarını, Hill Kartal’da konut alıcısının bu iddiayı net olarak hissedeceğini söyledi.

İçinde yok yok

Proje kapsamında 4 bin 685 metrekare açık alanda blokların terasında deniz ve Aydos Ormanı manzaralı açık yüzme havuzları, teras cafesi, zamanla yarışanlar için heliport pisti, iki çocuk parkı, açık fitness alanı, basketbol-veleybol sahası, tenis kortu, deniz manzaralı seyir terası ve yürüyüş alanları bulunuyor. 900 metrekare kapalı alanda kapalı yüzme havuzu, fitness, bay-bayan sauna, buhar odaları, squash salonu, bilardo, masa tenisi, sinema salonu, çocuk bakım ünitesi, özel günler için ses odası, toplantı salonu, cesaret yolu ve konut alıcısını yıldızlarla buluşturan teleskop yer alıyor. Ayrıca projede 3 katlı kapalı otoparkta elektrikli araçlar için şarj üniteleri de dikkat çekiyor.

Tel: 444 90 61
Web: www.hillkartal.com

Hill Kartal Rezidans’ta 4 yıl 0 faiz Nisan kampanyası!

hill kartal3

İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal Yakacık’ta yükselen Hill Kartal projesi Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Hill Kartal Rezidans projesinde nisan ayına özel kampanyalar başladı.

Hill Kartal Rezidans projesinde 48 ay sıfır faizle taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Özel esnek ödeme planlarının sunulduğu Hill Kartal Rezidans projesinde peşin alımlara yüzde 10 indirim yapılıyor.

Hill Kartal Rezidans projesi 77 metrekare ile 109 metrekare arasındaki 2+1 dairelerden meydana geliyor ancak isteğe bağlı olarak daireler 1+1 ya da 3+1’e dönüştürülebiliyor.

Hill Kartal Rezidans’ta dairelerin fiyatları 305 bin liradan başlayarak değişiyor. Hill Kartal Rezidans projesinde 193 adet daire yer alıyor. Proje 13 ve 28 katlı iki blok olarak planlandı.

Hill Kartal Rezidans projesinde daire teslimleri Haziran 2018 yılında yapılıyor. Hill Kartal Rezidans projesinde çocuk parkı, yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk bakım ünitesi gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Tel: 444 90 61
Web: www.hillkartal.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

Hill Kartal Yakacık lansman fiyatları!

hill kartal

5 bin 821 metrekare arsa alanında yükselen Hill Kartal projesi Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Hill Kartal projesi 193 rezidanstan meydana geliyor.

İstanbul’un anadolu yakasında Kartal Yakacık’ta yükselen Hill Kartal projesi 13 katlı ve 28 katlı iki blok olarak inşa ediliyor.

Hill Kartal Yakacık lansman fiyatları!

Hill Kartal Yakacık lansman fiyatları 287 bin liradan başlayarak değişiyor. 1+1 ve 2+1’lerin yer aldığı Hill Kartal’da isteğe göre daireler 3+1 ve ara kat dublekslere dönüştürülebiliyor.

Lansmana özel yüzde 15 indirim avantajının devam ettiği Hill Kartal Yakacık projesinde firma bünyesinde vadeli ödeme seçeneği sunuluyor.

Hill Kartal Evleri Yakacık projesinde daire büyüklükleri 77,61 metrekare ile 175,92 metrekare arasında değişiyor. Hill Kartal’da teslimler 30 Haziran 2018’de yapılacak.

Yakacık Hill Kartal projesi Taksim’e 55 dakika, metro ile Kadıköy’e 36 dakika, arabayla TEM otoyoluna 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, İDO Pendik-Yalova İskelesi’ne 5 dakika mesafede yer alıyor.

Hill Kartal adres: Hürriyet Mah. Çalıkuşu Sok. No: 40 Kartal/ Yakacık/ İSTANBUL

Telefon: 444 90 61
Web: www.hillkartal.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com