Esenyurt Babacan Premium ödeme planı 2016!

babacan-premium3

2016 yılı boyunca konut kampanyalarında ilkleri gerçekleştiren Babacan Holding’in ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalarının süresi yılsonunda doluyor. Dolardaki yüksek artışa karşı kampanya başlatan Hükümet’e konut sektöründeki ilk desteği veren Babacan Holding, avantajlı kampanyalarına yılsonunda da devam ediyor. Dövizini bozduran ve bunu belgeleyen herkese Babacan Yapı projelerinde yüzde 20 indirim uygulanan kampanya 31 Aralık akşamına kadar devam edecek.

Öte yandan Babacan Holding, yan 0.59 faiz 120 ay vade avantajı ya da 40 ay sıfır faiz olanağıyla da müşterilerine ödeme kolaylığı sunduğu kampanyalarına da yine 31 Aralık akşamına kadar devam edecek.

Yılın son fırsatını yatırıma çevirmek isteyenleri satış ofisine davet eden Babacan Holding, kendi mülkiyeti olan arsalar üzerinde konut projeleri inşa ederek müşterilerinin karşısına daha ekonomik fiyatlarla çıkıyor.

Atatürk Havalimanı karşısında inşa ettiği yeni proje ‘Babacan Port Royal’ olmak üzere, Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan ‘Babacan Premium’ ve Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan ‘Babacan Palace’ projelerinde geçerli olan indirimler yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.

Babacan Holding, yeni projelerini düşük peşinat, düşük faiz oranları ve uzun vadeyle müşterilerine sunduğu için ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiriyor.

Web: http://babacanholding.com/

Esenyurt Babacan Premium fiyat listesi!

babacan premium2

28 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor olan Babacan Premium projesi İstanbul Esenyurt’ta Babacan Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Babacan Premium projesi 5 blok halinde yükseliyor.

Babacan Premium Esenyurt projesi 1.216 adet daire ve 102 mağazanın yer aldığı Alışveriş Merkezi alanından meydana geliyor. Babacan Premium Esenyurt projesi iki etap olarak tasarlandı.

Esenyurt Babacan Premium fiyat listesi!

Babacan Premium Esenyurt projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatifleri sunuluyor. Babacan Premium ilk etap teslimi Haziran 2018’de, ikinci etap teslimi Eylül 2018’de yapılıyor.

Esenyurt Babacan Premium fiyat listesi 1+0 dairelerde 176 bin liradan, 1+1 dairelerde 258 bin liradan, 2+1 dairelerde 346 bin liradan, 3+1 dairelerde 441 bin 500 liradan başlayarak değişiyor.

Esenyurt Babacan Premium ödeme planı dahilinde 40 ay sıfır faizle taksitli olarak ödeme imkanı sunuluyor. Babacan Premium projesinde yüzde 25 peşinat tutarı, yüzde 5’lik ara ödeme olarak veriliyor. Kalan konut tutarı yüzde 0,93’den başlayan oranlarda 120 aya kadar taksitlendiriliyor.

Tel: 444 2 420
Web: www.babacanpremium.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com