DKY Kartal ödeme kampanyasında büyük fırsat!

dky kartal23

İstanbul Kartal’a bağlı Soğanlık bölgesinde yükselen DKY Kartal projesi DKY İnşaat tarafından inşa ediliyor. DKY Kartal projesi dört blokta 331 daire, ofis ve ticari birimlerden oluşuyor.

DKY Kartal projesinde 2+1 dairelerden, 6+1,5 dairelere kadar alternatifler sunuluyor. DKY Kartal projesi 220 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

DKY Kartal ödeme kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinatla ya da 60 ay sıfır faizle taksit fırsatı sunuluyor. Diğer seçeneğe göre 0,70 faizle 120 ay taksitli ödemeler yapılabiliyor.

DKY Kartal projesinde teslimlerin Aralık 2017 tarihinde yapılması planlanıyor. 22 bin metrekare alanda inşa edilen DKY Kartal projesinde fitness, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark gibi sosyal olanaklar bulunuyor.

Adres: Kartal M1 Alışveriş Merkezi Karşısı-İstanbul

Telefon: (0216) 517 9 517
Web: www.dkyinsaat.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

DKY İnşaat projelerinde Ramazan kampanyası fırsatı!

dky ada kartal

DKY İnşaat, İstanbul’un merkezi noktalarında yükselen 6 projesi için, Ramazan ayına özel cazip indirimler ve ödeme koşulları sunuyor. DKY Kartal ve Lokum Evler projelerinde, “0 Peşinat 0 Faiz” veya “yüzde 20 Peşin indirimi”, DKY ON Kağıthane projesinde ise aylık 2 bin 500 TL taksit ile ev sahibi olma fırsatı, Suadiye, Göztepe, Erenköy’de bulunan DKY Cadde projelerinde ise “yüzde 50 peşin öde, gerisini taşın öde” kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek.

Ödüllü proje DKY Kartal, Anadolu Yakası’nın yeni yatırım, yaşam ve iş merkezi Kartal’ın en iyi lokasyonlarından birinde hayata geçiyor. Deniz ve Adalar manzaralı, geniş ve konforlu evleri, çocuk parkları, sosyal-sportif olanakları, yüzme havuzlarıyla aileler için ayrıcalıklı bir yaşam sunan projede sınırı sayıda daire kampanyalı koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Projede yaşam ve Aralık 2017’de başlayacak.

Yüzde 67’si yeşil alan olan Lokum Evler, peyzaj düzenlemeleri, tüm projeyi çevreleyen koşu parkurları, sosyal ve spor tesisleri, çocuk parkları, bahçeli evleri ve balkonlu daire seçenekleri ile rüya gibi bir hayat sunacak. 742 daireden oluşan projenin, rezidans kısmı yıl sonunda diğer etapları ise Mart ve Temmuz 2017’de teslim edilecek.

Lüks ve konforu bir arada sunan DKY Cadde projeleri ise kültür ve cazibe merkezi, restoran, kafe ve parklarıyla ünlü Bağdat Caddesi’nde yükselmeye başladı. Göztepe 05, Erenköy 86, Suadiye 12 projelerinde sınırlı sayıdaki daireler Ramazan ayına özel fırsatlarla ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Avrupa Yakası’nın önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Kağıthane’de inşası devam eden DKY ON Kağıthane projesi ise “hayata açık” konsepti, yenilikçi mimarisi, işlevsel evleri, sosyal yaşamı bir üst boyuta taşımaya hazırlanıyor. DKY ON Kağıthane’de farklı büyüklüklerde 205 daire bulunuyor. Proje Mart 2018’de tamamlanacak.

Tel : 444 9 359
Web :http://www.dkyinsaat.com/

DKY Kartal Rezidans Soğanlık satılık!

dky kartal

22 bin metrekare arsa alanında yükselen DKY Kartal Rezidans projesi DKY İnşaat tarafından, İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal Soğanlık’ta hayata geçiriliyor.

DKY Kartal Rezidans projesinde 2+1.5, 3+1.5, 4+1.5, 5+1.5, 6+1.5 daire alternatifleri sunuluyor. 331 dairenin yer aldığı DKY Kartal Rezidans projesi 220 milyon dolar yatırımla yükseliyor.

DKY Kartal Rezidans Soğanlık satılık!

DKY Kartal Rezidans Soğanlık satılık dairelerin fiyatları 622 bin liradan başlangıç gösteriliyor. DKY Kartal Rezidans projesinde daire büyüklükleri 98 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor.

DKY Kartal Soğanlık ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşinat veriliyor. DKY İnşaat, teslime kadar aylık taksit ödemelerini üstleniyor. Teslim zamanı yüzde 15’lik ara ödeme yapılıyor. DKY Kartal Rezidans teslimleri Aralık 2017’de gerçekleştiriliyor.

DKY Kartal Rezidans adres: Kartal M1 Alışveriş Merkezi Karşısı-İstanbul

Telefon: (0216) 517 9 517
Web: www.dkyinsaat.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com

DKY Kartal Evleri teslim tarihi!

DKY Kartal Evleri

DKY Kartal Evleri projesi, İstanbul Kartal ilçesine bağlı Soğanlık’ta, DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. DKY Kartal Evleri projesi 21 bin 600 metrekare alanda inşa ediliyor.

DKY Kartal Evleri projesinde 2+1.5, 3+1.5, 4+1.5, 5+1.5 ve 6+1.5 konut alternatifleri sunuluyor. DKY Kartal Evleri projesinde dairelerin büyüklükleri 98 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor.

DKY Kartal Evleri teslim tarihi!

DKY Kartal Evleri teslim tarihi Aralık 2017 yılı olarak belirtiliyor. 22 bin metrekare alanda hayata geçiriliyor olan DKY Kartal Evleri projesi 6 konut bloğu ve 1 ofis bloğu olarak tasarlandı. DKY Kartal Evleri fiyatları 722 bin liradan başlıyor.

DKY Kartal Evleri satış ofisi ile 0216 517 9 517 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. DKY Kartal Evleri projesinde yüzde 10 peşinat sonrasında, peşinatın kalan yüzde 15’i teslimde ödeniyor.

DKY Kartal Evleri projesinde koşu parkurları, açık – kapalı kullanımlı yüzme havuzu, su kanalları, otopark, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları, fitness, sauna gibi sosyal olanaklar bulunuyor.

DKY Kartal Evleri adres: Kartal M1 Alışveriş Merkezi Karşısı-İstanbul

Tel: (0216) 517 9 517
Web: www.dkyinsaat.com
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com