Deniz İstanbul Mercan Konakları’nda 24 ay 0 faiz taksit imkanı!

deniz istanbul4

Keleşoğlu Holding, son gözdesi İstanbul’un en büyük sahil kasabası Denizİstanbul’un yeni etabı Mercan Konakları’nda Ramazan ayına özel çifte fırsat sunuyor. Kişiye özel hazırlanan ödeme planı ile konut kredisiyle 10 yıla, kurum finans sistemiyle 5 yıla yayılan farklı ödeme seçenekleri ile birlikte Ramazan ayına özel %10 peşinat 60 ay veya peşinat sonrası 24 ay için 0 faiz uygulanıyor.

Mercan Konakları’nda her aileye uygun daire seçenekleri var

Yatırım ve oturum amacı ile ev sahibi olmak isteyenlere; denizin, yeşilin, huzurun ve komşuluğun yakınlığını sunan Mercan Konakları 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta. 1+1 daireler 66 ve 75 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 2+1 dairelerde 90 ve 144 metrekare olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Mercan Konaklarında 133 ve 193 metrekare büyüklüğünde 3+1 daireler ile 213 metrekareden başlayan 4+1 dairelere de yer veriliyor.

Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Keleş, “1 milyon 200 bin metrekare alana yayılan, Ege ve Akdeniz kıyılarındaki yaşam konforunu İstanbul’da sunan Denizİstanbul, Yakuplu’nun benzersiz havasını, yeşil ile mavinin iç içe geçtiği doğal ortamını da beraberinde sunuyor. Her katta iki daire ve üç cephe avantajı bulunan Mercan Konakları, 5 ve 8 kat arasında değişen blok yapısına sahip. Bloklar arası 25-60 metre mesafenin bulunduğu ve kişi başına düşen 15 metrekare yeşil alanı ile Avrupa ortalamasının üzerinde tasarlanan Mercan Konakları, akarsuları, peyzaj alanları ve plajı ile yaz-kış tatil tadında bir yaşam vaad ediyor. İstanbul’un en konforlu yaşam alanını sunan, emsal projelere göre imar hakkının en az kullanıldığı bir etap olan Mercan Konakları, 60 bin metrekare üzerinde sadece 368 daireye sahip. Deniz kenarı kafe&restoranları, hizmete açık West İstanbul Marina’sı, okul, hastane, 5 yıldızlı otel, AVM ve 1.5 kilometrelik sahili ile Denizİstanbul benzersiz bir proje. Bizde bu benzersiz projesi için Ramazan ayına özel çifte fırsat uyguluyoruz ve %10 peşinat 60 ay veya peşinat sonrası 24 ay için 0 faiz avantajını devreye alıyoruz.” dedi.

Adres: Marmara Mahallesi. Ulusum Caddesi. No:4/1 Yakuplu Beylikdüzü/İSTANBUL

Telefon : 444 41 51
Web: http://www.kelesogluholding.com/

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Konakları satılık!

deniz ist

Deniz İstanbul Mercan Konakları etabı Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Deniz İstanbul projesi Beylikdüzü Yakuplu bölgesinde yer alıyor. Deniz İstanbul projesinin tamamı 1 milyon 200 bin metrekare alanda inşa ediliyor.

Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor. Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde 300 adet konut satışa çıkarıldı.

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Konakları satılık!

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Konakları satılık evlerin fiyatları 520 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değişiyor. Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde teslimler 2017’nin son çeyreğinde yapılıyor.

Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde 60 ay sıfır faizle taksitli ödeme seçeneği bulunuyor. Deniz İstanbul Mercan Konakları projesi içerisinde 550 yat kapasiteli marina yer alıyor.

Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde 2+1 daireler 127 metrekare ile 144 metrekare, 3+1 daireler 160 metrekare ile 179 metrekare, 4+1 daireler 213 metrekare büyüklükte tasarlandı.

Deniz İstanbul Mercan Konakları adres: Marmara Mahallesi. Ulusum Caddesi. No:4/1 Yakuplu Beylikdüzü/İSTANBUL

Telefon : 444 41 51
Web: http://www.kelesogluholding.com/
Gülcihan YELKENCİ/Projefirsatlari.com